Getir Su Bayiliği

Getir firması, 2015 yılında market ürünlerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturarak dünya çapında öncü bir yaklaşım başlattı. Zaman içinde orijinal iş modelini genişletti ve kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli hizmetler sağladı. Sonuç olarak GetirBüyük, GetirYemek, Getir …

Getir firması, 2015 yılında market ürünlerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturarak dünya çapında öncü bir yaklaşım başlattı. Zaman içinde orijinal iş modelini genişletti ve kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli hizmetler sağladı. Sonuç olarak GetirBüyük, GetirYemek, Getir Su bayiliği, GetirÇarşı, GetirAraç, Getirİş, GetirBiTaksi ve n11’i altyapısına ekledi. Tüm bu Türkiye’nin 81 ili, 3 kıta ve 9 ülkede kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. 

Kullanıcıları Getir’i kullanarak anlık ihtiyaçlarına dakikalar içinde ulaşabilirken, GetirBüyük ile haftalık market alışverişlerini yapabiliyorlar. Yemeklerini GetirYemek’ten sipariş edebilir, GetirÇarşı üzerinden mahallelerindeki tüccarlarla görüşebilirler. Kullanıcılar su ihtiyaçlarını GetirSu ile karşılayabilir ve seyahatlerinde GetirBiTaksi veya GetirAraç’ı tercih edebilirler. İhtiyaç duydukları yardımı, ihtiyaç duydukları hizmeti veya aradıkları işi Getirİş ile bulabilirler.

Getir Su Bayilik Şartları ? 

  • Getir su bayisi olabilmek için şirketin finansal gereksinimlerini karşılaması, şirket değerleri ile uyumlu bir iş anlayışına sahip olması, temiz bir ticari sicile sahip olması, kaliteli ve müşteri odaklı hizmeti ön planda tutması gerekir. 
  • Bazı durumlarda kredi finansmanı gerekli olabileceğinden, güçlü bir kredi puanına sahip olmak önemlidir. 
  • Getir’in franchising fiyatları franchise ücreti olarak en az 400.000 Türk Lirası ödemeyi Getir su bayilik şartları gerektiriyor. 
  • Bayisi olmak istiyorsanız, bu maliyetleri karşılayabilecek durumda olmalısınız.
  • Getir şirketi ile ilgili olarak, faaliyet gösterdikleri şehirlerden birinde ikamet etmek
  • Getir, uygun buldukları durumlara göre depo bulundurmanızı da isteyebilir.

Getir Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Ambalajlı su sektöründe çalışacak firmalar özenle seçilmelidir. Bayisi olacağınız firmanın hem kaliteli ürünleri hem de bütçeye uygun fiyatları olmalıdır. Bu iki kriteri de tam olarak karşılayan Getir Su sizin için mantıklı bir seçim olacaktır. Firma aşağıdaki adreslerden franchise başvurularını kabul etmektedir. Bayilik taleplerinizi firmaya e-mail veya telefon yolu ile iletebilirsiniz. Getir Su bayilik başvurusu nasıl yapılır diye sorulursa başvuruları, resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Şirketin her başvuruyu dikkatlice incelediği dikkate firmanın alınmalıdır. Getir Su franchising başvurunuzun sonucu ile ilgili yetkililer, başvurunuzu dikkatlice değerlendirdikten sonra olumlu ya da olumsuz kesin dönüş yapacaklardır.

Getir Su Bayilik Fiyatları

Getir Su bayiliği açma maliyeti, şirketin inisiyatifine göre yıllık olarak da değişebilmektedir. Getir Su franchise ücretlerindeki değişiklikler enflasyon oranlarından veya franchising veren şirketin kendi tercihlerinden kaynaklanabilir. Mağaza açma, stok yönetimi, personel gider yönetimi, hijyenik çalışma ortamı sağlama, su ve içecek temini, ulaşım araçları satın alma maliyetleri giderlerinize dahildir. Bu maliyetler dikkate alındığında Getir Su bayiliği açma maliyeti yaklaşık 170.000 TL olabilir. Ancak Getir Su bayilik fiyatları konusunda kesin bir cevap verilememektedir. Getir Su bayiliği açma maliyeti ortalama 150.000- 350.000 TL arasındadır. Bu tutar açacağınız mağazanın konumuna ve mağazada yapacağınız masraflara göre değişiklik gösterebilir.

Getir Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Getir Su bayileri, kazançlarını farklı faktörlere bağlı olarak değiştirebilen sektörlerden biridir. Bayilik başvurusu yapanların anlaşmalarına bağlı olarak kazançlar da değişebilir. Getir Su bayiliği ne kadar kazandırır sorusu sıklıkla sorulduğundan, bayiliklerinin açılacağı lokasyona ve bu lokasyonda Getir Su müşterilerinin yoğunluğuna bağlı olarak bu durum değişebilir. Bunun yanı sıra, dağıtılan su miktarı ve bölgede yapılan reklamların başarısı gibi etkenler de kazançları etkileyebilir. Getir Su, su sektöründe gösterdiği lider konum sayesinde kar marjını yüksek tutmaktadır. Televizyonlardan sokaklara kadar her yerde reklamlarıyla var olan Getir Su, ülkemizde en fazla reklam yapan su markalarından biridir ve müşteriler için kaliteli su servisi sunar. Bu sebeple, Getir Su bayilikleri, yeni girişimciler için müşteri kitlesini hızlıca genişletmek adına cazip bir fırsattır. Yeni girişimciler, kazanç oranının %100 olduğu Getir Su bayiliklerini tercih ederken, Getir Su markasının geniş çevreye hitap etmesi de tercih sebepleri arasındadır.

Getir Su Bayileri  

Getir su bayiliği alabilmek için Getir’in kendi web sitesinde bulanan başvuru formunu doldurup başvuru yapılması gerekmektedir. Öncelikle depo alınması için gerekli şartların karşılanması gerekmektedir. Bir Getir deposu alabilmek için firmanın o dönemde belirlediği sermayeye sahip olunması gerekmektedir. Sermaye dışında tutulacak deponun kirasını ödeyebilmeli ve belirli ölçülerde bir depo tutulmalıdır. Tüm bunlardan sonra su teslimatı için gerekli personel, taşıt ve personel giderleri getir tarafından değil bayilik sahibi tarafından ödenmektedir. 

Yorum yapın