Selen Su Bayiliği

Selen su firması 1969 yılından bu yana Batı Karadeniz bölgesinin yiyecek içecek sektöründe en yaygın satış ve pazarlama ağı olmuştur. 1993 yılında doğal kaynak suyu üretimi, dolumu ve ambalajlanması konusunda yatırım yapmaya karar vermişlerdir. İki …

Selen su firması 1969 yılından bu yana Batı Karadeniz bölgesinin yiyecek içecek sektöründe en yaygın satış ve pazarlama ağı olmuştur. 1993 yılında doğal kaynak suyu üretimi, dolumu ve ambalajlanması konusunda yatırım yapmaya karar vermişlerdir. İki yıl sonra 1995 yılında Selen markasının patentini, 1997 yılında doğal kaynak suyunun işletme ruhsatını aldı. İlk ürünü olan Selen Su 0,30 cc cam şişelerde (kutu ve depozito dahil) piyasaya sunuldu. Selen Su bayiliği imkanı verilen bayilerden gelen talepler doğrultusunda 1998-1999 yıllarında 0,5 lt ve 1,5 lt PVC şişe yatırımı yaparak ürün ağını genişletmişlerdir. 

1999 yılında Sağlık Bakanlığı onayı ile 19 Litrelik PC damacana (Polikarbonat şişe) üretimine başlamasıyla başarısı ve üretim kapasitesi arttı. 19 litrelik PC damacana üretim ve satışında Batı Karadeniz bölgesinde lider konumdadır. Firma, 2005 yılından bu yana 0,5 ve 1,5 lt pet su sebili alımları ve diğer revizyon işlemlerini 2003 yılında tamamlayarak siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. 2008 yılında piyasalardan gelen yoğun talep üzerine 5 ve 10 lt üretimine başladı. 2011 yılında da başta Batı Karadeniz olmak üzere bunların bulunmadığı bölgelerde 200cc, 250cc ve 300cc PET bardak su üretimine başladı. Artık tüm ambalaj türlerinde üretim yapabildiklerini gururla beyan etmektedirler.

Selen Su Bayilik Şartları ? 

  • Selen Su, depo ve depo ekipmanları gibi kalite standartlarına uygun hizmet sunmakta ve işini geliştirmek için gerekli sermaye, araçlar ve yatırım gücüne sahiptir. 
  • Eğitim, bilgi işlem ve kalifiye elemanlarla donanımlı olan Selen Su, tüketicisine ve ticari işletmesine katma değer sağlayacak bir bakış açısına sahiptir. 
  • Aynı zamanda su sektörü tecrübesine sahip olan Selen Su, bölgesinde rakipleriyle sağlıklı rekabet koşullarını oluşturabilecek potansiyele sahiptir. 
  • Selen Su, bayileri ve diğer iş birlikleri ile takım çalışması yapabilen, hoşgörülü, tatlı rekabeti seven, çalışkan ve dürüst bir karakter yapısına sahip bir firmadır.

Selen Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Selen Su’nun franchising başvuru işlemleri, yalnızca resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır ve telefonla arayarak bayi olma seçeneği sunulmamaktadır. Selen Su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusuyla birçok kez karşılaştık. Franchise başvurusu yapmak isteyenler, Selen Su web sitesindeki bayilik sekmesinde yer alan formu eksiksiz doldurduktan sonra, firmanın yetkilileri tarafından geri dönüş almaktadır. 

Başvuru formunun içeriğinde ad-soyad, e-posta, cep telefonu, telefon, adres bilgilerinin yanı sıra, mevcut su bayiliğiniz var mı, talep edilen il, ilçe, semt, bayilik tipi, ayırdığınız bütçe gibi sorular da yer almaktadır. Bu formun doldurulmasının ardından KVKK metni okunup onaylandıktan sonra form gönderilebilir. Firma, başvuru kriterlerine göre yapılan değerlendirmeler sonucunda olumlu veya olumsuz dönüşler yapmaktadır. Selen Su internet sitesi, bayilik başvuruları için tek yöntem olarak bu formu sunmaktadır.

Selen Su Bayilik Fiyatları

Selen Su, franchise veren firmalardan biridir ve bayilik almak için minimum bir damacana sipariş miktarı veya özel şartları bulunmamaktadır. Ancak, bir dizi gereksinimleri yerine getirdikten sonra Selen Su ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu gereksinimler, bayilik maliyeti, firmanın gereksinimleri ve pazar popülerliği dahilinde değişiklik göstermektedir. Selen Su franchise için yeterli sermayeye ve potansiyel faaliyet giderlerine göre ayrıntılı bir finansal planlama yapılması önerilir. Bayilik fiyatları firmanın sunduğu hizmetlerle orantılı olarak değişir ve en popüler fiyat aralığı 100.000 TL ile 500.000 TL arasındadır.

Bayilik fiyatları, franchising bedeli ve markanın popülerliğine göre değişiklik göstermektedir. Bazı su firmaları bayilik ücretini kurumsal koşullara uygun olarak ücretsiz sunabilmektedir. Selen Su bayilik fiyatları ise girişimcilerin sermayesine ve doğrudan bayilik alacakları firmaların gereksinimlerine göre belirlenmektedir. Ayrıca belirtilen fiyatlar, zamanla artabilecek işletme gideri nedeniyle geçici nitelik taşımaktadır.

Selen Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Selen suyu satış geliri Selen suyu satmak isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında gelir. Su vücudumuz için hayati bir öneme sahiptir ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen kişilerin kullandıkları suya dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu nedenle kaliteli ve sağlıklı su satarak para kazanmak isteyenler dikkatli olmalıdır. Ancak bu işi yapmak isteyenler bölgenin coğrafi şartlarını da göz önünde bulundurmalıdır. 

Yeterince temiz ve tatlı su kaynaklarının olduğu bir bölgede Selen suyu satmak zor olabilir. Selen su bayiliği almak karlı mı sorusuna cevap vermeden önce bayiliğin bir iş modeli olduğunu ve sermaye gerektirdiğini belirtmek gerekiyor. Uygun bir sermayeniz varsa ve Selen Su’nun franchising fiyatları size uygunsa bayilik alabilirsiniz. Selen Su bayiliği ne kadar kazandırır diye soracak olursanız bun soruya kesinlikle kazandırır şekilde yanıt veremeyiz, her bayi para kazanamayabilir. Kişinin işindeki kararlılığı, müşterilerle iletişimi, dükkanın konumu gibi etkenler de Selen Su bayisinde para kazanma potansiyelini değiştirebilmektedir.

Selen Su Bayileri

  • Ahmediye Mah. İstiklal Cad. Rumeli Han. Kat 1 No: 88 / 16 / Beyoğlu / İstanbul 

Telefon Numarası:   444 01 67

  • Zübeyde Hanım Mah. 2. Sokak No: 1 / A İskitler / Yenimahalle / Ankara 

Telefon Numarası:   444 01 67

  • Amasra Yolu Üzeri – Kaman Köyü Mevkisi / Merkez / Bartın

Telefon Numarası:   444 01 67

  • Yeşil Mahalle Komiser Sadi Bey Cad. No: 55 Kapuz / Merkez / Zonguldak 

Telefon Numarası:   444 01 67

Yorum yapın

takipçi satın al