Kestane Su Bayiliği

Kestane Doğal Kaynak Suyu, Osmanlı Padişahlarının bile dinlenip su içtikleri İstanbul Sarıyer’deki “Kestane Su Özel Ormanı” ndan gelmektedir. Bu kaynağın bulunduğu arazi 1930’ların başında Emin Nuri Akkaya tarafından satın alınmıştır. 1800’lerden kalma tarihi Gazino bölgesinin …

Kestane Doğal Kaynak Suyu, Osmanlı Padişahlarının bile dinlenip su içtikleri İstanbul Sarıyer’deki “Kestane Su Özel Ormanı” ndan gelmektedir. Bu kaynağın bulunduğu arazi 1930’ların başında Emin Nuri Akkaya tarafından satın alınmıştır. 1800’lerden kalma tarihi Gazino bölgesinin üzerinde bir çeşme vardır ve Emin Akkaya buradan birçok su kaynağı keşfetmiştir. İkinci kuşak Kemalettin Akkaya, 1954 yılında dizginleri devraldı ve tam teşekküllü bir tesis kurdu. Böylece “Kestane Su” markası tescil edilmiş oldu. Kestane Su bayiliği vererek dağıtım alanını genişletmiştir. Bugün üçüncü kuşak tarafından işletilen Kestane Su, her üretimde aynı titizlik ve kalite standardını koruyarak teknolojisini sürekli güncellemektedir.

Kestane Su Bayilik Şartları ? 

• Franchise olmak isteyen girişimciler, istenilen firma ile iletişime geçerek gerekli formları doldurmalıdır. 

• Bayilik için onay alındıktan sonra, girişimciler istenilen büyüklükte bir dükkan kiralamalıdır. Bazı şirketler, franchise için gerekli büyüklüğü belirtmektedir. 

• Şahıs şirketi açmak isteyen girişimciler, bir muhasebeci ile görüşerek işlemlerini tamamlamalıdır. 

• Kestane Su firması, bayilikleri için araç veya motor ihtiyacı olup olmadığını belirtebilir. 

• Suyu dağıtabilmenin ve dükkanı yönetebilmenin yanı sıra, siparişleri yönetmek için arkadaş canlısı ve verimli bir çalışan gerekmektedir. 

• Açılacak bayiliğin lokasyonu da önem taşımaktadır. 

Bunun yanında, franchise sahibi olmak için gereken diğer önemli detaylar arasında, temiz ticari sicil sahibi olma, istenilen teminat bedelini karşılama, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet yaklaşımı ve bayilik anlaşmasına uygun davranış sergileme yer almaktadır.

Kestane Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kestane Su bayiliğine başvurmadan önce firmanın resmi kanalları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Başvuru sürecinde sizden birkaç prosedür doğrultusunda bilgi vermeniz istenebilir; ancak uygun aday olarak görüldüğünüz takdirde Kestane Su bayilik başvurunuz onaylanacak ve evraklar için tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Kestane Su bayiliği nasıl yapılır sorusuna verilecek en doğru yanıt ise sadece internet üzerinden başvuru yapabileceğinizdir. Başvurunuz müşteri temsilcileri tarafından titizlikle değerlendirilerek geri dönüş yapılacaktır.

Kestane Su Bayilik Fiyatları

Kestane Su franchise için herhangi bir bayilik ücreti talep etmemektedir. Ancak, diğer bayilik veren firmaların aksine minimum bir damacana sipariş miktarı ve belirli şartlar dahilinde hareket etmeniz gerekmektedir. Kestane Su’nun bayilik koşullarına uygun olanlar firma ile iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirler. Ayrıca, bayilik maliyeti, firmanın talepleri ve pazar talebi gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kestane Su bayilik fiyatları (franchise bedeli olarak da bilinir) firmanın popülerliği ve sunduğu hizmetlere ve desteklere göre farklılık gösterir ve en popüler fiyat aralığı 100.000 TL ile 500.000 TL arasında değişir.

Bazı su firmaları, bayilikleri ücretsiz olarak vererek kurumsal koşulları dengeleme yoluna gidebilirler. Kestane Su bayilik fiyatları girişimcilerin sermaye durumlarına veya bayilik alacakları firmaların gereksinimlerine göre değişiklik gösterebilir. Üstte belirtilen fiyatlar sadece geçici bir fiyatlandırma olarak ele alınmalıdır ve ilerleyen zamanlarda değişebilirler. Teknolojideki gelişmeler ve artan maliyetler nedeniyle, su bayilikleri için belirlenen fiyatlar zamanla artış sergileyebilirler.

Kestane Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Damacana su satışı kazancı, damacana su satmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Su, insan vücudu için hayati bir öneme sahiptir ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek isteyen insanların tüketmeleri gereken suyun kalitesine dikkat etmeleri önemlidir. Bu nedenle, kaliteli ve sağlıklı su satışı yapmak isteyenlerin dikkatli olmaları gereklidir. Ancak, su satış işini yerine getirenlerin, bölgenin coğrafi şartlarını da göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli miktarda temiz ve tatlı su kaynaklarına sahip olan bir bölgede damacana su satmak zor olabilir. 

Kestane Su bayilik almak, karlı bir iş modeli olmasına rağmen sermaye gerektiren bir yapıdadır. Eğer uygun fiyatlarda bir sermayeniz var ve Kestane Su’nun franchising fiyatlarınıza da uygunsa, bayilik alabileceğiniz bir iş fırsatı sunar. Kestane Su bayiliği ne kadar kazandırır diye sorulursa buna net bir yanıt vermek doğru olmayacaktır. Bunun nedeni her bayinin ne kadar para kazanacağı oldukça değişken olmasıdır. Kestane su bayiliği, kişinin işletmelerindeki azmi, müşterilerle olan ilişkisi ve yerleşiminin konumu gibi faktörler, para kazanma potansiyelini belirleyebilir.

Kestane Su Bayileri 

  • Caddebostan Mah. Prof. Dr. Hulusi Behçet Cad. 18 /C Kadıköy, İstanbul 

Telefon Numarası: 0216 467 50 50

  • Merkez Mah. Eski Sular Cad. 17 Sarıyer, İstanbul

Telefon Numarası: 444 73 83

  • Macun Mah. Anadolu Bulvarı 2. Cad. Atb İş Merkezi C Blok No: 37 / Ostim / Yenimahalle / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 427 99 99

  • Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu – Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime İş Merkezi C Blok D 117 / 100. Yıl / Çankaya / Ankara 

Telefon Numarası:   (0312) 286 03 63

Yorum yapın