Gümüş Su Bayiliği

Gümüş Su, 1985 yılından bu yana ambalajlı su sektöründe tanınan bir markadır. Yeniden canlanan bir kaynakla Türkiye’nin markası olarak kendini yeniden lanse eden sektörün öncülerinden biridir. Gümüş Su, kaliteli kaynağı, teknolojik gelişmiş üretim tesisleri ve …

Gümüş Su, 1985 yılından bu yana ambalajlı su sektöründe tanınan bir markadır. Yeniden canlanan bir kaynakla Türkiye’nin markası olarak kendini yeniden lanse eden sektörün öncülerinden biridir. Gümüş Su, kaliteli kaynağı, teknolojik gelişmiş üretim tesisleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Gümüş Su bayilik imkanı sağlayarak kapsama alanını genişletmeyi uygun görmüştür. Gümüş Doğal Kaynak Suyu, Uludağ’ın eteğinde, deniz seviyesinden 780 metre yükseklikteki Çataldağ bölgesinden gelmektedir. Yüksek kaliteli boru sistemleri ile üretim tesisine ulaşır ve son teknoloji makinelerde el değmeden özenle şişelenir ve siz değerli müşterilerin beğenisine sunulur. 

Gümüş Su Bayilik Şartları ? 

Gümüş Su, dağıtım altyapısı gereksinimlerini karşılıyor; yani dükkân, araç, telefon, bilgisayar ve dağıtım ekibi. Satış ve servis eğitimi, bayi elemanlarının ihtiyaçlarına uygun olarak sunuluyor. Gümüş Su, ücretsiz olarak araç kaplama, tabela, servis elemanı kıyafeti, magnet ve broşürler sunarak bayilerin işlerinde büyümelerine destek veriyor. Aşağıda bazı olası genel Gümüş Su bayilik şartları verilmiştir.

 • Temiz ticaret sicili sahibi olmak, 
 • Gerekli teminat tutarını gerekli sermayeyle karşılamak, 
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı izlemek, 
 • Bayilik sözleşmesine uygun davranış göstermek, 
 • Bayilik bölgesinde müşteri listesini genişletmek,
 • Eksiksiz ve düzenli raporlar hazırlamak, 
 • Franchisee olmanın ilk adımı istenilen firma ile iletişime geçilerek gerekli formların doldurulmasıdır.
 • Franchise onayından sonra girişimciler en az 30 m2 veya 40 m2 büyüklüğünde bir dükkan kiralamak zorundadır. Bazı şirketler franchise için gerekli büyüklüğü belirtebilir. 
 • Şahıs şirketi kurmak için bir muhasebeci ile görüşmek gerekir. 
 • Teslimat için nakliye ve dağıtım için bir motor ihtiyacına ek olarak, bir girişimci ayrıca siparişleri yönetmek için arkadaş canlısı ve verimli bir çalışana ihtiyaç duyar. 
 • Açılacak franchise’ın lokasyonuna dikkat edilmesi önemlidir.

Gümüş Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Su bayiliği sektöründe çalışmak isteyenler için Gümüş Su mantıklı bir seçimdir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunan bir şirketle çalışmak önemlidir, Gümüş Su’nun sunduğu da tam olarak budur. Şirket, franchise başvurularını e-posta veya telefon yoluyla ve ayrıca resmi web sitesindeki başvuru formu aracılığıyla kabul etmektedir. Potansiyel franchise sahiplerinin şahsen başvuruda bulunabilecekleri fiziksel bir merkez bulunmadığına dikkat edilmelidir.  Gümüş Su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtına gelecek olursak firma kendi web itesinde bayilik başvurusu için form bulundurmaktadır. Her başvuru firma tarafından dikkatle incelenir ve kapsamlı bir değerlendirmenin ardından yetkililer tarafından Gümüş Su franchising başvurusuna olumlu ya da olumsuz kesin bir yanıt verilir.

Gümüş Su Bayilik Fiyatları

Bir Gümüş Su bayiliği açmanın maliyeti, şirketin takdirine bağlı olarak yıllık olarak değişebilir. Gümüş Su franchise ücretlerindeki değişiklikler enflasyona veya franchising veren şirketin kendi tercihlerine bağlanabilir. Bayilik açma maliyeti mağaza seçimi, envanter yönetimi, personel maliyetleri, hijyenik çalışma ortamının sağlanması, su, içecek ve ulaşım araçlarının temini gibi giderleri içermektedir. Bu giderler dikkate alındığında Gümüş Su bayiliği açma maliyeti 170.000 TL civarında olabilir. Ancak Gümüş Su bayilik fiyatları konusunda kesin bir cevap verilememektedir. Gümüş Su franchise açma maliyeti ortalama 150.000- 350.000 TL arasındadır. Bu ücret, açacağınız mağazanın konumuna göre değişebileceği gibi, mağazayı işletmek için yaptığınız masraflara göre de değişiklik gösterebilir.

Gümüş Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Gümüş Su bayileri, farklı faktörlere bağlı olarak değişken kazançlar elde edebilirler. Bayilik başvuru sahiplerinin anlaşmalarına göre, Gümüş Su bayiliği ne kadar kazandırır sorusunun cevabı değişebilir. Bayilik açılacak yer, Gümüş Su müşterilerinin yoğunluğuna göre bayilikten kazanılan miktarı doğrudan etkiler. Ayrıca, bölgede yapılan reklamların başarısı ve dağıtılan su miktarı da kazançları etkiler. Su sektöründe kar oranını etkileyen önemli bir faktör sürümdür. 

Gümüş Su, ülkemizin en çok reklam yapan su markalarından biri olduğu için her yerde varlığını hissettiriyor. Bu reklamlar, markanın daha geniş bir kitleye ulaşmasında önemli bir rol oynar. Bu nedenle, Gümüş Su bayiliği almak, yeni girişimciler için müşteri kitlesini genişletmek için harika bir fırsattır. Bunun nedeni Gümüş Su bayiliği ne kadara kazandırır sorusuna verilen yanıtlardır. Gümüş Su bayiliklerinin kar marjı %100 olduğundan bu, yeni girişimciler tarafından özellikle tercih edilen önemli bir faktördür.

Gümüş Su Bayileri 

 • 19 Mayıs Mah. Hazım Tepeyran Sok. Saadet Apt. No: 10 / F / Ondokuzmayıs (19 Mayıs) / Kadıköy / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 416 52 13

 • Selamiali Mah. Trablus Sok. No: 35 D 1 / Bağlarbaşı / Üsküdar / İstanbul 

Telefon Numarası:   (0216) 495 81 81

 • Çağlayan Mah. Esen Sok. No: 28 D 6 / Çağlayan / Kağıthane / İstanbul

Telefon Numarası:   (0212) 224 74 43

 • Caferağa Mah. Bahariye Cad. Hacı Ahmet Bey Sok. No: 15 / Moda / Kadıköy / İstanbul 

Telefon Numarası:   (0216) 418 97 23

 • Mustafa Kemal Paşa Organize Sanayi Bölgesi 137. Ada 7. Parsel 2 Nolu Cad. D 22 / Mustafakemalpaşa / Bursa

Telefon Numarası:   (0224) 632 63 00

 • Alibeyköy Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 3 D 3 / Alibeyköy / Eyüp / İstanbul 

Telefon Numarası:   (0212) 509 22 22

 • Fetih Mah. Mücevher Sok. No: 4 / Karatay / Konya 

Telefon Numarası:   (0332) 355 42 42

 • Barbaros Mah. Evren Cad. No: 69 / Yeni Sahra / Ataşehir / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 315 04 04

 • Alaattin Mah. İzmir Yolu Akanay Sok. No: 4 / Nilüfer / Bursa

Telefon Numarası:   (0224) 441 47 57

 • Fatih Cad. No: 22 / Mudanya / Bursa 

Telefon Numarası:   (0224) 544 00 15

 • Yunus Emre Mah. 7402 / 3 Sok. No: 32 / F / Pınarbaşı Köyü / Kiraz / İzmir

Telefon Numarası:   (0232) 373 74 75

 • Orhan Dengiz Bulvarı No: 23 / B / Merkez / Uşak

Telefon Numarası:   (0276) 223 99 22

Yorum yapın

takipçi satın al