Abant Su Bayiliği

Abant Su, ülkemizin en zengin floralarından biri olan doğal bir park olan Abant’tan geliyor. Bu park, doğanın hala etkileyici saf güzelliklerini koruyor. 2008’de kurulan Abant Su, Bolu Abant’taki kaynağından kaynaklanan 19 litre, 10 litre, 5 …

Abant Su, ülkemizin en zengin floralarından biri olan doğal bir park olan Abant’tan geliyor. Bu park, doğanın hala etkileyici saf güzelliklerini koruyor. 2008’de kurulan Abant Su, Bolu Abant’taki kaynağından kaynaklanan 19 litre, 10 litre, 5 litre, 1.5 litre, 0.5 litre ve 0.33 litre pet grubu ürünleri ile hizmet vermeye başladı. Su üreticisi, Türkiye’de ilk 19 litre cam damacanayı üretti ve ambalajlı su sektörüne modern bir bakış açısı getirdi. Abant Su, 2015 yılında hizmete giren Gölcük – Geyiktepe kaynak ve fabrikasıyla birlikte, 0.33 litre ve 0.75 litre cam şişe ürünlerini piyasaya sundu ve tüketicilere sağlıklı, doğal su seçenekleri sunmaya devam ediyor. 

Abant Su, tesislerinde son teknolojileri kullanmakta ve sahip olduğu güçlü alt yapı ile teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmektedir. Havası sürekli temizlenen ve dışarıdan hava girişi engellenen özel bölümde, el değmeden dolum yapan Abant Su, kaynaktan doluma suyu, üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek denetlemektedir.

Abant Su Bayilik Şartları ? 

Abant su bayiliği almanın şartlarından biri de öncelikle ortak olmak istediğiniz firma ile iletişime geçerek bir form doldurmaktır. Bayilik başvurusu onaylandıktan sonra, girişimciler şirketin düzenlemelerine bağlı olarak en az 30 m2 veya 40 m2’lik bir dükkan kiralamak zorundadır. Bazı şirketler için olası bir bayilik için gerekli alanı belirtmek mümkündür. Ayrıca, Abant su bayilik şartları arasında bayilik almadan önce şahıs şirketi kurmak için bir muhasebeciye danışılmalıdır. Daha sonra nakliye için bir otomobil ve dağıtım için bir motor gereklidir. Depolama tesisinizin ve çalışanlarınızın, Kaya Holding’in bünyesinde bulunan Abant Su için gelişmiş standartlarına uygun hizmetler sunması, sorumluluklarını büyük bir özen ve titizlikle yerine getirebilmesi gerekir. 

 • Hizmet standartlarına uygun şekilde depolama yapılması gerekmektedir. 
 • Personel titizlikle seçilerek işe alınmalıdır. 
 • Gereken araç, gereç ve yatırım desteği sağlanmalıdır. 
 • Ürünlerin tüketiciye, Abant Su’ya ve işletmeye değer sağlayabilecek kapasitede olması gerekmektedir. Bölgedeki diğer su firmaları ile ahlaki, etik ve yasal kurallar doğrultusunda rekabet edilebilmesi için gereken düzeyde olunması gerekmektedir. 
 • Su sektörü deneyimi veya bu alanda eğitim almış olmak işletme performansına katkı sağlayacaktır.

Ayrıca su sektöründe tecrübeli bir adayın o alandaki diğer rakiplerle adil rekabete girebilmesi gerekmektedir.

Abant Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Abant Su web sitesinde bulunan bayilik sekmesinden başvuru formuna ulaşıp doldurulması gerekmektedir. Abant su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusu için tek yöntem olarak bu form bulunmaktadır. Buradaki forma bayilik adaylarına ad – soyad, e- mail, cep telefonu, telefon, adres bilgilerinin yanında mevcut su bayiliğiniz var mı, bayilik talep edilen il, bayilik talep edilen ilçe, bayilik talep edilen semt, başvurulan bayilik tipi, bayilik için ayırdığınız bütçeniz soruları da sorulmaktadır. En sonda da KVKK metni okunup onaylanmalıdır. Abant Su internet sitesi üzerinden bayilik başvurusunu doldurduktan sonra formu gönder butonuna basarak göndermelisiniz. Başvuru kriterlerine göre başvuruları değerlendiren firma, bayilik almak isteyenlere olumlu ya da olumsuz dönüşler yapmaktadır.

Abant Su Bayilik Fiyatları

Abant Su, franchise veren firmalardan biri olarak, belirli bir bayilik ücreti talep etmemektedir. Ancak, diğer firma bayilikleri için minimum bir damacana sipariş miktarı ve onların sunduğu şartlar dahilinde hareket etmeniz gerekmektedir. Abant Su bayilik koşullarını yerine getirenler, firma ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirler. Bayilik maliyeti, firmanın gereksinimleri ve pazar popülerliği ile birlikte değişmektedir. 

Abant Su franchise için cebinizde yeterli sermayeye sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca, ayrıntılı finansal planlama yaparak, potansiyel faaliyet giderlerini de göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Abant Su bayilik fiyatları (franchise bedeli olarak da bilinir) firmanın popülerliği ve sunduğu hizmetlere ve desteklere göre farklılık gösterir. En popüler fiyatlar arasında 40.000 TL ile 100.000 TL arasında değişiklik gösterir.

Abant Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Damacana su satışı kazancı, damacana su satmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Su vücudumuz için hayati bir öneme sahiptir ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek isteyen insanların kullanması gereken suya dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu nedenle, kaliteli ve sağlıklı su satarak para kazanmak isteyenlerin dikkatli olması gerekmektedir. Ancak, bu işi yapmak isteyenlerin bölgenin coğrafi şartlarını da göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli miktarda temiz ve tatlı su kaynaklarına sahip olan bir bölgede damacana su satışı yapmak zor olabilir.

Bayilik kazancı şehirler ve açılacak bölgenin büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Fakat genel olarak aylık ortalama Abant Su bayiliği ne kadar kazandırır diye sorulursa bu kazanç 15-20 bin TL arasında hesap edilmektedir. Küçük şehirlerde bu rakamın biraz daha az olması normaldir. Örneğin İstanbul gibi büyükşehirlerde kazançlar küçük şehirlere göre iki kat artabilmektedir ve aylık ortalama 30-40 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bayilik sahiplerinin kazanabileceği kar ise genellikle ortalama kazançlarının yarısıdır. Elde edilen kar, kazanılan tüm paradan bayilik masrafları düştükten sonra kalan paradır.

Abant Su Bayileri

 • Deniz Köşkler Mh. Leylak Sk. B:11/B Avcılar,  İstanbul

Telefon Numarası: 212 694 25 15

 • Soganlı Mh. Ferıt Selımpasa Cd.A C Sıt. B:24 Istanbul, Bahçelıevler

Telefon Numarası: 212 554 07 63

 • Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh. Defne Sk. Ata Sıt. B:1/F Yosun 8 Blok Istanbul, Ataköy

Telefon Numarası: 212 661 00 71 

 • Basak Mh. Mevlana Celaleddını Rumı Cd. B:17 Istanbul Çarsı, Basaksehır,  İstanbul

Telefon Numarası: 212 488 58 70

 • Cıhannuma Mh. Yenımahalle Fırın Sk. B:37 Kalkavan Apt. Besıktas 1,  İstanbul

Telefon Numarası: 212 327 74 18

 • Beytepe Mh. Beytepe Köyü Serpme Evlerı Hasan Kılavuz Cd. B:88 Bılken, Ankara

Telefon Numarası: 312 219 79 71

 • Cumhurıyet Mh. Atabey Sk. Zahırecıelr Sıt. B:22 Esenboga, Ankara

Telefon Numarası: 533 498 92 75

 • Süvarı Mh. Temel Reıs Sk. B:10 Güler Apt. Etımesgut, Ankara

Telefon Numarası: 312 349 78 78

 • Nasuhpasa Mh. Cumhurıyet 6 Sk. B:7, Nallıhan, Ankara

Telefon Numarası: 312 785 33 20

 • Öğretmenevleri Mh. 999 Sok.Havva Abay Apt. No: 33/B Konyaaltı, Antalya

Telefon Numarası: 0 553 598 43 48- 0 242 228 35 37

 • Kıran Mh. 726 Sk. Gıda Borsası B:2/A A Blok, Merkez/ Samsun

Telefon Numarası: 362 437 51 55

 • Müftü Mh. Çetın Apatay Blv. B:8/A Topçuoglu Apt. A Blok, Ereglı, Zonguldak

Telefon Numara: 372 323 64 62

 • Yenı Mh. Vedat Alı Özkan Cd. B: 60, Zevrek, Zonguldak

Telefon Numarası: 372 556 41 41

 • Gazı Osman Pasa Mh. Barbaros Cd. B:36/B, Çerkezköy, Tekırdag

Telefon Numarası: 282 726 90 00

 • Kıran Mh. 726 Sk. Gıda Borsası B:2/A A Blok, Samsun Merkez

Telefon Numarası: 362 437 51 55

 • Yeni Mahalle 12.Cadde 3533.Sokak Özsu Apt No44 10/B Kocasinan / Kayser

Telefon Numarası: 531 880 34 84

 • Aktas Mh. Tashancılar Cd. B:9,  Bolu Merkez

Telefon Numarası: 374 217 18 53

Yorum yapın

takipçi satın al