Ahbap Su Bayiliği

Ahbap Su olarak, doğal su markasını sürdürülebilir bir çevre bilinci ile kurma fikrini benimsemiştir. Kaynağından alınarak hiçbir işlem uygulanmadan, doğada bulunan saf halinde yapısal özelliklerini koruyarak size sunmaktadır. Ahbap Su bayiliği suları, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık …

Ahbap Su olarak, doğal su markasını sürdürülebilir bir çevre bilinci ile kurma fikrini benimsemiştir. Kaynağından alınarak hiçbir işlem uygulanmadan, doğada bulunan saf halinde yapısal özelliklerini koruyarak size sunmaktadır. Ahbap Su bayiliği suları, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun ve ISO (Uluslararası Standartlar Organizasyonu) ile çeşitli uluslararası sertifikalarla onaylanmış tesislerde şişelenir. Ahbap Su, doğada bulunan tüm doğallığı ile temas etmeden şişelenerek size sunulur. Bu sayede, doğal yapısı bozulmadan ve içinde bulunan yararlı minerallerini kaybetmeden güvenle içebilirsiniz. Doğal mineral içerikli ve ideal ph dengesine sahip Ahbap su bayilik başvurularını kendi internet sitesinde bulunan başvuru formundan almaktadır. 

Ahbap Su Bayilik Şartları ? 

Ahbap su firması bayilik başvurusu formu bulundurmakta ancak belirli şartlar sunmamaktadır. Ancak su bayilikleri genel olarak bazı bayilik şartları koşarlar. Bu şartlar firmalar arasında çeşitlense de aşağı yukarı benzer şartlar vardır. Ahbap Su bayilik şartları aşağıdaki gibi genel hatlara sahip olabilir. Bunların yanında Ahbap su bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra size ulaşacak olan yetkiliye daha detaylı şartları sorabilirsiniz. 

  • Su bayiliğine başlamak için en az 200-300 damacana (20-30 m2) kapasiteli bir dükkan veya depoya ve su dağıtım aracına sahip olmanız gerekir. 
  • Ayrıca başvurduğunuz su markasının bölgenizde şubesi olmadığından da emin olmalısınız. 
  • Diğer gerekli belgelerle birlikte yerel yönetimden ve vergi dairesinden bir işletme sicil belgesi almanız gerekir. 
  • Aktif olarak ticaretle uğraşmayan kişiler için de bir bankadan teminat mektubu da istenmektedir. 

Ahbap Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Su satış bayiliği lisansı alabilmek için en az 200-300 damacana (20-30 m2) kapasiteli dükkan veya depo ve su dağıtım aracına sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca belediye ve vergi dairesi tarafından verilmiş bir işletme sicil belgesine sahip olmalısınız. Yatırım yapmadan önce kapsamlı bir pazar araştırması yapmak çok önemlidir ve tüm su şirketlerini göz önünde bulundurmak ve satış güçlerine ve yatırım sermayelerine göre değerlendirmek önemlidir. 

Pek çok seçenek gözünüzü korkutsa da, doğru franchise’ı seçmek bu sektörde başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Ahbap Su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak da Ahbap Su firmasının kendi web sitesinde bulunan bayilik başvurusu sekmesinden form dolurarak yanıt bulabilirsiniz. Yani kısaca, kendi web sitesinde franchise başvuru formunu doldurabilir veya web sitelerinde franchise başvuru formu yoksa temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Ahbap Su Bayilik Fiyatları

Su bayilik fiyatları firmalara göre 40.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir. Bazı firmalar bedelsiz su bayiliği sunarken, franchise bedeli farklıdır. Ahbap su bayilik fiyatları bilinmemektedir. Ahbap Su franchise ücreti, işyerinin yerleşimi, büyüklüğü ve markadan satın alınan damacana su miktarına göre tespit edilir. Çeşitli franchise bölgelerindeki popülerlik ve alınan siparişlerin yoğunluğu karlılık üzerinde önemli bir rol oynar. Bununla birlikte, bu tutar dükkanın konumuna ve kurulum maliyetlerine bağlı olarak da farklılık gösterir. Ahbap Su bayilik hizmetinin maliyetine mağaza kira bedeli, su nakil araçları, personel giderleri ve su temini dahildir.

Ahbap Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Su bayiliği işletmelerinde, kar marjı %100 olarak 2023 yılında belirlenmiştir. Ancak bu oran, satışların ve bayilik büyüklüğünün bir fonksiyonu olarak değişebilir. Böylece, aylık kazanç miktarı net bir şekilde hesaplanamaz. Zira, su bayiliği sektöründe kazanacağınız tutar, işletmenizde yapacağınız satışlarla doğru orantılıdır. Ne kadar fazla damacana su satar, o kadar çok kazanırsınız. 5 TL-6 TL aralığında aldığınız bir damacanayı, 10 TL-12 TL aralığında alıcıya sattığınızda %100’lik bir kar elde etmiş olursunuz. Diyelim ki, günde minimum 50 adet damacana satacaksınız. Ahbap su bayiliği ne kadar kazandırır sorusuna satışa ve giderlere bağlı olarak farklı yanıtlar verilebilir. Bilindiği üzere Ahbap su damacana su satışın yapmamaktadır, 5 litre, 1.5 litre ve 0.5 litre olmak üzere pet şişe satışı yapmaktadır. Ancak hesaplanan durumda, günlük kazancınız 500 TL- 600 TL arasında olacaktır. Harcamalarınızı çıkardığınızda günlük ortalama 250 TL- 300 TL, yani aylık yaklaşık 7.500 TL- 9.000 TL net kâr elde edeceksiniz.

Ahbap Su Bayileri 

Ahbap su firması için ulaşılabilecek tek bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Ayrıca kendi Ahbap Su bayileri adresleri ve iletişim numaraları bulunmamaktadır. Ahbap su firmasıyla iletişime geçmek isteyenlerin kendi web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak ya da +90 850 242 27 78 telefon numarasıyla ve [email protected] mail adresiyle yetkililere ulaşabilirsiniz. Yetkililer her gün 09.30 ve 18.30 saatleri arasında görev yapmaktadırlar. 

İletişim formunda adınız soyadınız, e- posta adresiniz, telefon numaranız, ulaşım sebebiniz ve ileteceğiniz mesajınızı doldurarak gönderip iletişim için bir adım atmış olursunuz. Ancak bu iletişim yöntemleri dışında başka bir şekilde iletişime geçmek mümkün gözükmemektedir.

Yorum yapın

takipçi satın al