Aytaç Su Bayiliği

İçecek endüstrisinde önde gelen şirketlerden biri olan Aytaç Akyudum Gıda San ve Tic. A.Ş., 1997 yılından beri Yimpaş Holding çatısı altında işlerini sürdürmektedir. Aytaç Su bayilikleri sayesinde satış ağı gittikçe büyüyen şirket, farklı litrelik su …

İçecek endüstrisinde önde gelen şirketlerden biri olan Aytaç Akyudum Gıda San ve Tic. A.Ş., 1997 yılından beri Yimpaş Holding çatısı altında işlerini sürdürmektedir. Aytaç Su bayilikleri sayesinde satış ağı gittikçe büyüyen şirket, farklı litrelik su seçenekleriyle hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmaktadır. Bayilik veren firmalar arasında popüler olan Aytaç Su bayiliği almayı düşünen girişimcilere ilgi uyandırmaktadır. Su satışına uygun mevcut bir işletmeye sahip olan veya su dağıtımı amacıyla yeni bir işletme kurmayı planlayan girişimciler, Aytaç Su bayiliği alarak kazançlı bir yatırım seçeneği tercih edebilirler. Satışlardan elde edilen paya dayalı kazanç modeli, yatırımcılara sürekli gelir fırsatı sunar.

Girişimciler ve tüketiciler için Aytaç Su bayiliği cazibesini artıran faktör, 2008’den itibaren Aytaç Su markası altında satışa sunulan suların Sağlık Bakanlığı tarafından “doğal mineralli su” olarak kabul edilmesidir. Tüketicilerin sağlıklı yaşam ve beslenme konusundaki bilinçlenmesi, Aytaç Su bayilik olanaklarının değerini yükseltir. Firma, 19 litrelik damacana satışına ek olarak pet şişe su satışı da sunarak bayilerine farklı seçenekler sağlar ve kurumsal değerlere verdiği önemi vurgular. Seçenekler arasında karar vermek zorunda kalan ve su bayiliklerinin alındığı dünyaya adım atmak isteyen girişimciler için, Aytaç Su güçlü bir marka bilinirliği sunarak beklentilere fazlasıyla yanıt verir ve Türkiye genelinde bayilik fırsatları sağlar.

Aytaç Su Bayilik Şartları ? 

Aytaç Su bayilik sistemine katılmak isteyen yatırımcılar, temelde iki farklı konseptle bayilik seçeneği elde edebilirler. Su satışına uygun mevcut ticari işletmeler, hedef kitlelerine sundukları marka seçeneklerini çoğaltarak Aytaç Su bayiliği başvurusu yapabilirler. Alternatif olarak da, damacana su satışı yapıp evlere ve iş yerlerine su dağıtımı düşünülebilir. İkinci bayilik modeli, ilkine göre daha geniş kapsamlıdır ve araç ihtiyacını beraberinde getirebilir. Hizmet alanının büyütülmesi ve siparişlerin geciktirilmemesi amacıyla, servis hizmetinin araçla sağlanması düşünülmelidir. Aytaç Su bayilik şartlar: 

 • Temiz Ticari Sicil Sahibi Olmak
 • Gerekli Sermaye ile İstenen Teminat Bedelini Karşılamak
 • Müşteri Memnuniyetine Odaklı Hizmet Yaklaşımı İzlemek
 • Bayilik Anlaşmasına Uygun Davranış Sergilemesi
 • Bayilik Bölgesindeki Müşteri Listesinin Genişletilmesi
 • Eksiksiz ve Düzenli Rapor Hazırlama

Aytaç Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bayilik almak isteyenler, Aytaç Su’nun web sitesi üzerinden bayilik başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurarak başvuruda bulunmalıdır. Firma yetkilileri başvuran adaylarla en kısa sürede iletişime geçecektir. Her boyutta ambalajlı su imalatı yapan Aytaç Su, şirketin yapılanmasına bağlı olarak marka adını Aytaç Akyudum Su olarak güncellemiştir.

Burada bayilik başvurusunda bulunmak istemeniz ya da şirketle bizzat telefonla konuşarak bayiliğin nasıl elde edileceğini öğrenme imkanınız bulunmaktadır. Aytaç Su bayilik bayilik başvurusu nasıl yapılır diye soracak olursanız da bu şekilde en doğru yanıtı alabilirsiniz. Web sitesindeki iletişim formu üzerinde adınızı, soyadınızı, e-postanızı, telefon numaranızı ve iletişim kurmak istediğiniz mesajı yazabileceğiniz bir alan gibi temel bilgiler istenmektedir. Formu gönderdikten sonra, yetkililer sizinle temas kurarak konuyla ilgili detaylı bilgileri talep edecektir.

Aytaç Su Bayilik Fiyatları

Aytaç su bayiliği için gereken yatırım miktarı 70.000 TL’dir, fakat isim hakkı ödemesine gerek yoktur. Kurulum maliyeti metrekare başına yaklaşık 1 TL’dir ve minimum şube açılış maliyeti ya da minimum nakit ihtiyacı bulunmamaktadır. Buna rağmen, %250 kar marjı beklenmektedir. Reklam katılım payı mevcuttur ve yeni yatırımın geri dönüş süresi 1-12 ay arasında değişir. Aytaç su bayilik fiyatları, talep edilen şehre, ilçeye ve bayinin büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Su bayiliği açma ücretleri ise bayilik sağlayan firmalar tarafından belirlenir. Markanın tanınması, bayilik yapısıyla ortaya çıkan büyüme hedefleri, hizmetler ve satışa sunulan suyun talebi gibi etmenler, su bayiliği açma fiyatlarında değişikliğe neden olur. Su bayiliği kurulan maliyeti ise yaklaşık olarak 15 bin ila 50 bin TL arasında değişir ve bu durum, alınacak firmanın bayilik ücret politikasına bağlıdır.

Aytaç Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Su bayilikleri, kısa süre içinde yatırımlarını geri kazanıp düzenli gelir sağlamak isteyen girişimciler için büyük ilgi görmektedir. Bayilik sağlayan şirketler arasından seçim yaparak depo ve dükkan arayışını tamamlayan girişimciler, doğru lokasyon analizleri sayesinde su bayilik avantajlarından yararlanabilirler. Aytaç su bayiliği ne kadar kazandırır sorusuna net ve kesin bir yanıt verilemez. Büyük mahallelerde, cadde üzerlerinde ve yoğun sipariş olan bölgelerde açılan su bayilikleri, hem bayilik sağlayan şirketler hem de bayilik alan girişimciler için karlı işbirliklerine yol açabilir. İhtiyaçların göz önünde bulundurulduğu ve buna göre atılan adımlar sayesinde su bayilikleri, yatırımcılarına büyük başarılar sunmaktadır.

Aytaç Su İletişim

Adres: Necatipaşa Mh. 1304 Sok. No: 106 PK. 37 54300 Hendek / Sakarya

Telefon: 0264 614 01 12 / 13 / 14

Aytaç Su Bayileri 

 • Fevzi Çakmak Mah. Konya Gıdacılar Sitesi Nazar Sok. 13. Blok D 46 / Karatay / Konya

Telefon Numarası:   (0332) 342 23 45

 • Mehmet Nezihi Özmen Mah. Coşkun Sok. No: 8 D 1 / Tozkoparan / Güngören / İstanbul

Telefon Numarası:   (0212) 481 53 68

 • Suadiye Mah. Tonozlu Sok. No: 2 / A / Suadiye / Kadıköy / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 464 29 66

 • Talat Paşa Mah. Aslangazi Cad. No: 33 / A / Kağıthane / İstanbul

Telefon Numarası:   (0212) 210 63 63

 • Ortabayır Mah. Dutluk Sok. No: 40 / A / Gültepe / Kağıthane / İstanbul

Telefon Numarası:   (0212) 270 45 52

 • Ümitköy Mah. 8. Cad. Gülşenler İş Hanı No: 158 D 15 / Çayyolu/ Ümitköy / Yenimahalle / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 235 29 96

 • Samandıra Cad. Yunus Emre Sok. No: 13 / Kartal / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 475 57 07

 • Cevizli Mah. Yılmaz Sok. No: 1 / A / Cevizli / Maltepe / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 370 38 43

 • Ballı Baba Sok. No: 85 / C / Gazi Osman Paşa (Gop) / Çankaya / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 448 20 56

 • Erciyes İş Yerleri Sitesi 10. Cad. No: 126 / Yenimahalle / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 387 12 70

 • Cumhuriyet Cad. / Sorgun / Yozgat

Telefon Numarası:   (0354) 415 15 14

 • Doğan Evler Mah. Osman Gazi Cad. Gökçe Kat Apt. No: 2 / Ümraniye / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 499 33 32

 • Mürsel Oruçlu Mah. 931. Cad. No: 62 D 9 / Dikmen / Çankaya / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 483 81 35

 • Cad. No: 69 / C / Bahçelievler / Çankaya / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 213 08 97

Yorum yapın