Billur Su Bayiliği

Billur Su’yun kaynağı ve dolum tesisi Aydın/Nazilli’de yer almaktadır ve 2006 yılında İzmir merkezli bir şekilde Ahmet Bakırcıoğlu tarafından kurulmuştur. Dolum tesisi, her ay Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenir ve mikrobiyolojik / kimyasal analizler düzenli olarak …

Billur Su’yun kaynağı ve dolum tesisi Aydın/Nazilli’de yer almaktadır ve 2006 yılında İzmir merkezli bir şekilde Ahmet Bakırcıoğlu tarafından kurulmuştur. Dolum tesisi, her ay Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenir ve mikrobiyolojik / kimyasal analizler düzenli olarak yapılmaktadır. Billur Su firmasının kendisinin oluşturduğu “Mobil Bayilik” sistemi sayesinde, suyunuzu dolum tesislerinden kapınıza güneş görmeden kısa sürede ulaştırıyorlar. Billur Su bayiliği mobil bayilik sistemi şeklinde alınabilmektedir.  Billur su firmasının araç filosu, Çağrı Merkezi yönlendirmeli hizmet sunan ve son model kapalı kasa panelvan araçlardan oluşan bir yapıdadır. Türkiye’nin her noktasından 0 850 222 1111 numaralı telefonla 7/24 sipariş oluşturabilirsiniz.

Billur Su Bayilik Şartları ? 

  • Franchise işletmecisi olabilmek için gereken maliyeti karşılayabilecek bir mali durumunuzun bulunması gereklidir.
  • Billur Su’ya yatırım yapabilme kapasitesinde olan sermayeniz bulunmalıdır.
  • Su bayiliği düşünüyorsanız, sektördeki geçmiş iş tecrübeniz veya bilginiz bu süreçte dikkate alınacaktır. Su veya perakende sektöründe deneyiminizin olması, franchise başvurunuzun değerlendirilmesinde sizin için avantajlıdır.
  • Franchise açmak istediğiniz bölgenin, Billur Su’nun pazarlama hedefleri ve amaçlarına uygun olması önem arz eder.
  • Franchise işini büyütmeyi hedeflediğiniz bölgenin nüfus yoğunluğu, rekabet ortamı, kullanım alanı gibi faktörler göz önünde tutulabilir.

Billur Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Web sitesinde Billur su bayiliği başvurusu için özel bir form bulunmamaktadır. Her türlü istek ve şikayetlerinizi Billur Su’nun internet sitesinde yer alan iletişim bölümündeki formu doldurarak iletebilirsiniz. Burada bayilik başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz ya da şirketle doğrudan telefonla görüşerek bayilik almanın nasıl gerçekleşeceğini öğrenmeniz mümkündür.

İnternet sitesindeki iletişim formunda adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve mesajınızı yazabileceğiniz bir bölüm gibi genel bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Daha sonra yetkililer sizinle irtibata geçerek başvuru sürecini başlatacaktır. Billur Su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusuna da böylelikle yanıt bulmuş olursunuz. 

Billur Su Bayilik Fiyatları

Mağaza tercihi, stok organizasyonu, çalışan giderleri yönetimi ve temiz bir iş ortamı oluşturma, su ve içecek tedarik etme, ulaşım araçlarını almak gibi maliyetleriniz bulunmaktadır. Billur Su bayilik fiyatları bayilik alım sürecinde bu maliyetlerle birlikte ortaya çıkan toplam pazar değeri yaklaşık olarak 170.000 TL olabilir. Billur Su bayilik ücretlerine ilişkin kesin bir bilgi mevcut değil, fakat sembolik olarak ödemeniz gereken tutar maliyetlere ek olarak ödenecek olan 50.000 TL’dir. 

Su satış bayiliği açmak adına kendi sermayenizin yanında özel, kamu, katılımcı ve devlet destekli bankalardan kredi veya Kosgeb aracılığıyla hibe kredisi elde edebilirsiniz. Kosgeb’in iş yeri kurulumu için kredi imkanı sunduğunu ve su bayilikleri için de hibe ve faizsiz kredi desteği sağladığını göz önünde bulundurmalısınız.

Billur Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Günümüzde, birçok girişimci damacana su bayilikleriyle ilgilenmektedir ve kendi bayiliklerini ve markalarını kurarak girişimcilik yolculuklarına başlamaktadırlar. Ancak, bu süreçte başarılı olmak genellikle yüksek miktarda sermaye gerektirir. Bununla birlikte, dünya çapında ünlü su şirketleri, girişimcilere bayilik fırsatları sunarak onlara destek olmaktadır. Billur su bayiliği ne kadar kazandırır sorusuna dair kesin bir cevap verilemez, çünkü su bayiliklerinin geliri yerleşim yeri ve şehre göre değişkenlik gösterebilir. Ancak, ortalama olarak aylık 15-20 bin TL gelir elde etmek mümkündür.

Küçük yerleşim alanlarında Billur su bayiliğinden elde edilen gelir daha düşük olabilirken, büyük şehirlerde, örneğin İzmir gibi bölgelerde gelirler ikiye katlanarak aylık ortalama 30-40 bin TL’ye ulaşabilir. Bu tür bayilikler, toplam gelirlerinin yaklaşık yarısı kadar kar elde edebilirler. Ancak şunu unutmamak gerekir ki, bayiliğin tüm maliyetleri ve masrafları kazancından düşüldüğünde geriye kalan net kâr miktarıdır.

Billur Su Bayileri 

İzmir ve Manisa’da ara depolar ve mobil bayilerle size hizmet veriyoruz. Nazilli Dallıca’da bulunan tesiste doldurulan su, ara depolara dağıtıldıktan sonra kapalı panelvan tipi araçlarla güneşi görmeyen şekilde en kısa sürede kapınıza teslim edilmektedir. Siparişler, çağrı merkezimize ulaştığında hemen mobil bayilere yönlendirilir. Billur Su firmasının oluşturduğu bölgesel yapı sayesinde, mobil bayiler kampanya saatlerinde 1 saat içinde ve kampanya saatleri dışında 30 dakikada suyu teslim edebilirler. Çağrı merkezi personelleri müşteri memnuniyetini sağlamak adına görev yapmaktadır. Ürünleri ve hizmetleriyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda 0850 222 11 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Merkez : Billur Su bayileri

  • Atatürk Cad. No: 122 / Ayvalık / Balıkesir

Telefon Numarası:   (0266) 312 64 08

  • Esendere Mah. 52 / 1 Sok. No: 76 / A / Karabağlar / İzmir 

Telefon Numarası:   (0232) 247 10 22

  • Öveçler Mah. Ahmet Haşim Cad. No: 80 / A / Öveçler / Çankaya / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 478 15 00

  • Siteler Mah. 3008 Cad. No: 32 / Ümraniye / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 335 22 77

  • Ayan Mah. Alaşehir Cad. No: 26 / Sarıgöl / Manisa 

Telefon Numarası:   (0236) 867 39 56

Yorum yapın