Bozdağ Nil Madran Su Bayiliği

Antik çağlarda çeşitli mitolojik hikayelere konu olan bozdağ (tmolos), tarihte ilk kez madeni para basan lidyalıların başkenti olan sard’ın kuzeyinde, güneyinde ise birgi’nin bulunduğu birgi’nin güneyindedir. Aydınoğulları beyliği’ne başkentlik yapmış, suyunun bolluğuyla tarih boyunca her …

Antik çağlarda çeşitli mitolojik hikayelere konu olan bozdağ (tmolos), tarihte ilk kez madeni para basan lidyalıların başkenti olan sard’ın kuzeyinde, güneyinde ise birgi’nin bulunduğu birgi’nin güneyindedir. Aydınoğulları beyliği’ne başkentlik yapmış, suyunun bolluğuyla tarih boyunca her iki medeniyete de hayat vermiştir. Tarih boyunca her iki medeniyete sağlık ve yaşam kaynağı olan bozdağ, eşsiz tadındaki suyu bozdağ nil madran’ı bugün eşsiz yumuşak bir tada sahip olan madran su eliyle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur. Bozdağ nil madran su bayiliği vererek eşsiz yumuşak tadın ulaştığı yerlerin sayısını artımayı hedeflemektedir. Bozdağ’ın kışın eriyen, jeolojik katmanlarda doğal minerallerle zenginleştirilmiş kar sularının, asırlık kestane ve çınar ağaçlarının köklerinden ve daha pek çok lezzeti içinde barındırmasından oluşur.

Bozdağ Nil Madran Su Bayilik Şartları ? 

  • Bayilik sözleşmesinin (satış sorumluları tarafından hazırlanan) imzalanabilmesi için, franchise alanın vergi levhası, imza sirküleri, ticaret odası sicil belgeleri, ticaret sicil gazeteleri gibi gerekli belgeleri sağlaması gerekir. 
  • Franchise, şirket ürünlerini kendi bölgesinde, şirket ilkelerine ve belirlenen şartlara uygun olarak satmak zorundadır.
  • Franchise, ürünlerin dağıtımı sırasında (depolama, araç temini, personel çalıştırma) gerekli koşulları hazırlamak zorundadır. 
  • Franchise alan, yalnızca şirket tarafından belirlenen bölge içinde ürün satmalıdır. 
  • Franchise alan yeni bir bölgeye açılmak isterse bunu şirkete bildirmeli ve onay beklemelidir.

Bozdağ Nil Madran Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Madran Su, ambalajlı su sektöründe çalışmak isteyenler için mantıklı bir seçimdir. Hem kalite odaklı hem de bütçe dostu bir firma seçmek önemlidir ve Madran Su bu iki şartı da yerine Bozdağ Nil Madran getirmektedir. Bozdağ Nil Madran Su bayiliği başvurusu nasıl yapılır sorusuna birkaç yöntem ile yanıt verilebilir. Bozdağ Madran Su bayiliğine başvurmak için talebinizi e-posta veya telefon yoluyla iletebilirsiniz. Firmanın şahsen başvuru yapabileceğiniz fiziki bir genel merkezi bulunmamaktadır ancak franchise başvuruları firmanın resmi internet sitesi üzerinden online olarak tamamlanabilmektedir. 

Madran Su’nun kendisine gelen her başvuruyu dikkatle değerlendirdiğini ve başvurunuz dikkatlice incelendikten sonra firma yetkililerinin kesin bir yanıt vereceğini unutmayın. Web sitesinde bulunan bayilik başvuru formunda adınız, soyadınız, adresini, telefon numaranız, sabit telefon numaranız, cep telefonu numaranız, mevcut işiniz, daha önce damacana su sattınız mı gibi sorulara yanıt verdikten sonra bayilik başvurusunda bulunmuş olurunuz. 

Bozdağ Nil Madran Su Bayilik Fiyatları

Bozdağ Nil Madran Su bayilik ücreti, şirketin insiyatifine göre her yıl değişiklik gösterebilir. Bozdağ Nil Madran Su franchise ücretlerindeki değişiklik, enflasyon oranları, franchise verenin tercihleri ve mağazanın konumu, envanter yönetimi, personel giderleri, hijyenik çalışma ortamı, su ve içecek temini için ulaşım maliyetleri gibi sebeplerden kaynaklanabilir. Bu giderler göz önüne alındığında Bozdağ Nil Madran Su bayiliğinin maliyeti 170.000 TL civarında olabilir. Ancak Bozdağ Nil Madran Su bayilik fiyatları konusunda kesin bir cevap verilememektedir. Bozdağ Nil Madran Su bayiliği açma maliyeti ortalama 150.000- 350.000 TL arasındadır. Bu maliyet mağazanın bulunduğu yere ve yapılacak masraflara göre değişiklik gösterebilir.

Bozdağ Nil Madran Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Bozdağ Nil Madran Su bayileri, bir dizi faktöre bağlı olarak değişen kazançlar elde edebilirler. Bozdağ Nil Madran Su bayiliği ne kadar kazandırır sorusunun yanıtı, kurulacak yerin yoğunluğu, reklam başarısı ve su dağıtım miktarı gibi faktörlere bağlıdır. Su sektöründe kar oranını belirleyen önemli bir faktör de sürümdür. Bozdağ Nil Madran Su, ülkemizin en çok reklam yapan su markalarından biridir ve bu marka farkındalığını arttırmak için farklı kanallar kullanmaktadır. Yeni girişimciler için Bozdağ Nil Madran Su bayiliği almak, müşteri kitlesini genişletmek için harika bir fırsattır. %100 kar marjı olan Bozdağ Nil Madran Su bayilikleri, yeni girişimcilerin tercihini etkileyen önemli bir faktördür.

Bozdağ Nil Madran Su İletişim

Adres: Karacaoğlan Mahallesi 6165 Sokak No:6/E Bornova/İZMİR

Tel:(0232) 464 9955 

Fax: (0232) 464 6355
E- mail: [email protected]

Bozdağ Nil Madran Su Bayileri 

  • Gümüşçeşme Mah. Tellikavak Sk. No: 1 / A  Altıeylül / Balıkesir

Sipariş Tel:  0266 241 11 66

  • Torbalı 5070. Sokak 3/B, 35860 Torbalı/İzmir

Telefon Numarası: 0507 418 16 27

  • Güzeloba, 07230 Muratpaşa/ Antalya

Telefon Numarası: 05432235339

Telefon Numarası: 05343351921

Yorum yapın

takipçi satın al