Damla Su Bayiliği

Damla Su, Türkiye’nin birçok noktasında karlı zirvelerde yaptığı araştırmalar sonucunda en doğal ve saf kaynaklardan suyu elde etmektedir. Damla Su, lezzeti ile kendini kanıtlamıştır ve Sapanca, Uludağ, Köyceğiz ve Elazığ olmak üzere toplamda dört kaynağa …

Damla Su, Türkiye’nin birçok noktasında karlı zirvelerde yaptığı araştırmalar sonucunda en doğal ve saf kaynaklardan suyu elde etmektedir. Damla Su, lezzeti ile kendini kanıtlamıştır ve Sapanca, Uludağ, Köyceğiz ve Elazığ olmak üzere toplamda dört kaynağa sahiptir. Damla Su, bu kaynaklardan çıkarttığı sular ile Damla Su bayiliği verecek kadar büyümüş ve tercih edilmiştir. Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından “Üstün Lezzet Ödülü” verilmeye layık görülmüştür.

Damla Su şirketi, suyunun insan eli değmeden doğrudan kaynaktan tesislere gelmesini sağlıyor. Ayrıca şişeleme işlemi sırasında hiçbir manuel müdahale yapılmamakta ve %100 hijyenik olarak şişelemesi sağlanmaktadır. Şirket ayrıca su sebillerinin tekrar kullanımını da büyük bir titizlikle ele almakta ve hijyenik olmayan su sebillerini bertaraf etmektedir. Su sebillerinin dezenfeksiyon işlemi altı aşamada gerçekleştirilir ve sebillerin kullanıma uygunluğu belirlenir. Firmanın bu titizliği ile müşterilerinin sağlığını ne kadar önemsediğini görebilirsiniz.

Damla Su, insan sağlığına değer veren, suyu en saf ve sağlıklı haliyle sunmaya çalışan bir firmadır. Ayrıca aldıkları OHSAS, TSE-ISO gibi kalite ve çevre sertifikaları ile çevrenin korunmasına büyük önem vermektedirler. İnsan sağlığına ve çevreye değer veren bir şirketten franchise almak karlı ve sürdürülebilir bir girişimcilik çabasıdır. Bu bayilik ile market, bakkal, restoran, kafeterya, büfe ve daha birçok sektöre dağıtım yapma imkanına da sahip olursunuz.

Damla Su Bayilik Şartları ?

Hangi sektörde olursa olsun, bayilik alındığında her zaman belirli ihtiyaçlar ve gereksinimler olacaktır. Bu kural damla su bayilikleri için de geçerlidir. Müşteri memnuniyeti için oldukça önemli olan gereksinimler kalitesi, sadece su satmayı değil, aynı zamanda kaliteli hizmet sunmayı da ön plana çıkarmaktadır. Aslında, verilen hizmetin kalitesi de bir ürün gibi pazarlanır. Bayiliği alınan firma ne kadar kaliteli olursa olsun, müşteri memnuniyeti sağlanmadan prestijinin bir anlamı kalmaz. Su bayilikleri özellikle, müşteri memnuniyeti için ürünleri en kısa sürede teslim etmek zorundadır.

Kendi web sitesinde bayilik şartlarıyla ilgili detaylı bir anlatıma yer vermeyen damla su bayiliği, şartları özel olarak bayilik için görüştüğü kişilere iletmektedir. Ancak su bayiliği sektöründe genel olarak aranan ve kesinlikle yerine getirilmiş ya da getirilebilme imkanı olması gerek bazı Damla Su bayilik şartları şunlardır:

 • Su bayiliği sektörüne yatırım yapmak için yeterli sermaye
 • Motosiklet ve araba gibi franchise dağıtım araçlarına sahip olmak için yeterli mali güce sahip olmak
 • Su dağıtımı için gerekli personeli işe almak
 • Yeterince büyük bir mağaza açmak

Damla Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Damla Su bayilik başvurusu yapmadan önce firmanın resmi kanallarıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Başvuru sürecinde birkaç prosedüre uygun bilgi vermeniz istenebilir; ancak uygun bir aday olarak görüldüğünüz takdirde, Damla Su franchise başvurunuz olumlu sonuçlanacak ve evraklar için size bildirim yapılacaktır. Damla Su bayiliği başvurusu nasıl yapılır diye sorulduğunda bunun için sadece internet üzerinden başvurma imkanınız vardır ve başvurunuz müşteri temsilcileri tarafından titizlikle değerlendirilip geri dönüş yapılacaktır.

Damla Su’nun franchising başvuruları, resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir ve bu süreç, telefonla arayarak direkt bayi olma seçeneği sunmamaktadır. Franchise başvurusunda bulunmak isteyenler, firmanın yetkili kanalı olan resmi internet sitesindeki formu doldurduktan sonra, firma yetkilileri tarafından geri dönüş almaktadır.

Damla Su Bayilik Fiyatları

Su bayiliğinin fiyatları, franchise bedeli veya kullanılan markanın popülerliğine göre farklılık göstermektedir. Bu bedeller, bazı su firmalarının kurumsal koşullarına uyarak bayilikleri ücretsiz olarak vermesine neden olabilir. Damla Su bayilik fiyatları girişimcilerin sermayesine veya bayilik alacakları firmaların bazı gereksinimlerine göre değişir. Yukarıda belirtilen fiyatlar geçici fiyatlardır ve gelecekte değişebilir. Teknolojideki gelişmeler ve artan maliyetler nedeniyle, su bayilikleri alanındaki fiyatlar zamanla artabilir. Örneğin, 2021 yılında bayilik fiyatları 40.000 TL’den başlayarak 60.000 TL’nin altında olabilir.

Damla Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Damla Su bayilik almak karlı bir iş mi sorusunu yanıtlamadan önce, bayilik almanın bir iş modeli olduğunu ve bir sermaye gerektirdiğini belirtmek gerekir. Eğer elinizde uygun bir sermaye var ve Damla Su’nun franchising fiyatları da sizin için uygunsa, bayilik alabilirsiniz. Ancak, her bayi para kazanamayabilir. Damla su bayiliği ne kadar kazandırır sorusuna yanıt olarak kişinin işletmelerindeki azmi, müşterilerle olan iletişimi ve dükkanın konumu gibi faktörler, para kazanma potansiyelini değiştirebilir.

Damla Su Bayileri

 • Kozyatağı Mahallesi Bayar Caddesi No: 24 / B / Kadıköy / İstanbul (Anadolu Yakası)

Telefon Numarası:   (0216) 350 27 63

 • Meclisi Mebusan Mah. Meclisi Mebusan Yokuşu No: 26 / Taksim / Beyoğlu / İstanbul (Avrupa Yakası)

Telefon Numarası:   (0212) 244 23 67

 • Eğitim Mah. Sönmez Sok. No: 26 / Ziverbey / Kadıköy / İstanbul (Anadolu Yakası)

Telefon Numarası:   (0216) 545 31 62

 • Molla Gürani Mah. Nakibül Eşref Sok. No: 49 D 1 / Fındıkzade / Fatih / İstanbul (Avrupa Yakası)

Telefon Numarası:   (0212) 534 57 64

 • Barbaros Bulvarı Yıldız Sok. No: 23 D 1 / Beşiktaş / İstanbul (Avrupa Yakası) / Marmara Bölgesi

Telefon Numarası:   (0212) 287 08 70

 • Süreyya Paşa Cad. No: 23 / Pendik / İstanbul (Anadolu Yakası)

Telefon Numarası:   (0216) 390 50 52

 • Oruç Reis Mah. Şehit Cevdet Cad. 557 Sok. No: 2 / Sanayi / Esenler / İstanbul (Avrupa Yakası)

Telefon Numarası:   (0212) 629 37 16

 • Kızıltoprak Mah. 929 Sokak No: 6a Gülderen Sitesi / Muratpaşa / Antalya

Telefon Numarası:   (0242) 999 37 33

 • Akçay Mah. Cumhuriyet Bulvarı Edremit Sok. No: 25 / Akçay / Edremit / Balıkesir

Telefon Numarası:   (0266) 385 11 11

 • Çamlık Mah. 1858 Sok. No: 1 / Altındağ / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 330 58 11

 • Demetgül Mah. 422. Sok. No: 46 / A / Yenimahalle / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 332 43 26

 • Mimar Sinan Mah. 1428 Sok. No: 1 / C / Kahramanlar / Konak / İzmir

Telefon Numarası:   (0232) 463 31 34

 • Burhaniye Mah. D Kara Yolu Cad. No: 26 / Aziziye (Günlü) / Merkez / Düzce 

Telefon Numarası:   (0380) 514 61 12

 • Yeni Mah. Temel Sok. No: 1 / B / Bozüyük / Bilecik

Telefon Numarası:   (0228) 314 16 44

 • Şeker Mah. Ak Sok. No: 89 / A / Adapazarı / Sakarya

Telefon Numarası:   (0264) 273 31 44

 • Birlik Mah. Şehit Sadık Erişen Sok. No: 5 / Birlik / Çankaya / Ankara

Telefon Numarası:   (0312) 495 76 59,

 • Varlık Mah. Piri Reis Cad. Arzu Apt. No: 36 / A / Muratpaşa / Antalya

Telefon Numarası:   (0242) 248 41 03

 • Halit Paşa Mah. Cami Sok. No: 4 / Erdek / Balıkesir

Telefon Numarası:   (0266) 835 22 00

 • Dik Kaldırım Cad. No: 51 / Osmangazi / Bursa 

Telefon Numarası:   (0224) 238 02 18

 • Fevzi Çakmak Mah. Mahmut Oğlu Cad. No: 21 / Uzunköprü / Edirne

Telefon Numarası:   (0284) 518 29 77

Yorum yapın

takipçi satın al