Elmacık Su Bayiliği

Elmacık suyu; dünyadaki son teknolojiye göre kurulmuş bir tesis sayesinde, suyun hava ile temas etmeden, mikroorganizmaların üremesine izin vermeden şişelenmektedir ve bu nedenle kaynağından çıktığı gibi doğal ve temizdir. Tamamen el değmeden şişelenen bu zengin …

Elmacık suyu; dünyadaki son teknolojiye göre kurulmuş bir tesis sayesinde, suyun hava ile temas etmeden, mikroorganizmaların üremesine izin vermeden şişelenmektedir ve bu nedenle kaynağından çıktığı gibi doğal ve temizdir. Tamamen el değmeden şişelenen bu zengin mineralli suyun dağıtımı için Elmacık su bayiliği imkanı sunmaktadır. İçerdiği mineraller ve diğer bileşenler, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından “Doğal Mineralli Su” olarak onaylanan ilgili yönetmelikteki özellikleri taşır. Ayrıca, günde 2 2.5 litre içildiğinde, vücutta kolay emilmesi ve günlük mineral ihtiyacını karşılamaya yardımcı olduğu için tercih edilir. Toplam mineral değeri olan 178,2 mg/L sayesinde günlük mineral ihtiyacının karşılanmasına da katkı sağlar.

Elmacık Su Bayilik Şartları ? 

Elmacık Su bayilik şartları  şu şekildedir; 

 • Başvuru yapacak bireylerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. 
 • Ayrıca bayiliğin alımına ilişkin şartlar arasında, lojistik koşulların sağlanması 
 • Su damacanalarını taşımak için araç temin etme zorunluluğu bulunmaktadır. 
 • Başvuran kişinin, açacağı bayilik için gerekli olan açılış masrafları, iç mekan tasarımı ve Elmacık ürünlerini satın alma imkanı şart koşulmaktadır. 
 • Başvuran kişi aynı zamanda bayilikte istihdam edilecek personel seçimi ve çalışanları bulundurabilmelidir.

Bu şartların yerine getirilmesi durumunda, kişinin kendi firmasını kurarak bu firma adı altında Elmacık markasına bayilik başvurusu yapması gerekmektedir. 

Elmacık Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bayilik başvurusu yapmadan önce, yeterli sermayeyi hazırlamanız ve Elmacık Su bayilik başvuru formunu eksiksiz doldurmanız şarttır. Formunuz değerlendirilip uygun bulunduğunda, başvuru formundaki iletişim numarası üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Daha fazla bilgi almak için 444 4 262 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Elmacık Su bayiliğine başvurmak için firmanın resmi internet sitesine girerek sayfadaki boşluklara gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Ticari ünvanınız, şirket sahibi ve varsa ortakları, şirketinizin kuruluş yılı, vergi daireniz, vergi numarası, iliniz, şirket adresiniz, şirket telefonunuz, şirket e-postanız, şirket faks numaranız, cep numarası, metrekare(m2) cinsinden depo büyüklüğünüz, herhangi bir marka veya markalarla su bayiliğiniz var mıdır, herhangi bir marka veya markalarla damacana su bayiliğiniz var mıdır, hizmet verdiğiniz firma/markalar ve bölge sınırlarınızı yazınız, hizmet vermek istediğiniz bölge/bölgeler, hangi alanda iş ortağımız olmayı düşünüyorsunuz, banka direkt borçlandırma sisteminde çalışabilir misiniz, banka teminat mektubu verebilir misiniz ve neden bizim iş ortağımız olmak istiyorsunuz sorularını içerir. 

Bu adımlar tamamlandıktan sonra Elmacık Su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusuna yanıt verebilir hale gelmişsiniz demektir. Formu doldurup gönderdikten sonra franchise başvurusu yapılmış olur. Başvuru formu değerlendirilir ve uygun bulunanlarla telefon ile irtibata geçilir. Başvuru onaylandıktan sonra kişi Elmacık Su bayiliği satın alma işlemine geçebilir. Onaylanan kişiler firma adreslerinde ziyaret edilerek bayilik satın alma formunun doldurulması ve imzalanması ile ilgili detaylı süreç ve koşullar görüşülür.

Elmacık Su Bayilik Fiyatları

Elmacık Su, Sakarya’nın Hendek ilçesinden temin edilmekte olup ambalajlı şişelere direkt olarak dolum yapılmaktadır. Elmacık Su firması hakkında en çok merak edilenlerden biri de Elmacık Su bayilik fiyatları hakkındadır. Kimyasal madde içermeyen bu ürünü pazarlayan firma, isim hakkı bedeli talep etmemektedir ve 40.000 TL sermaye ile işletmeye başlanabilir. Bu sermaye miktarı, dükkan kiralamak ve dağıtım araçlarını temin etmek gibi giderleri karşılamak için kullanılacaktır. Kısa sürede yatırımınızın geri dönüşünü elde edebilirsiniz. İşinizde başarılı olmak ve kazanç sağlamak için, öncelikle yeterli sayıda personel çalıştırarak verimli ve pratik bir şekilde işletmenizi yönetmelisiniz.

Elmacık, bayilik adı için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bu isim ücretsiz olarak sağlanır. Bayiliğin açılması sırasında dükkan kiraları, iç dekorasyon, Elmacık markasının ürünlerini satın almak ve bayiliğe ait araç edinme işlemleri için ödemeler ise başvuran kişi tarafından karşılanacaktır. Tüm bu harcamalar neticesinde, Elmacık bayiliği yaklaşık olarak 25.000 ila 35.000 TL arasında bir maliyete sahip olacaktır.

Elmacık Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Su bayiliği açmanın maliyeti franchising veren şirketler tarafından belirlenir. Marka bilinirliği, franchise iş modeli ile planlanan büyüme hedefleri, hedef kitleye sunulan hizmetler, satışı yapılan suya olan talep gibi unsurlar su franchise açılış fiyatlarını etkilemektedir. Elmacık Su bayiliği ne kadar kazandırır sorusunun yanıtı ise franchise verilecek şirketin franchise ücret politikalarına bağlı olarak yaklaşık 15.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. 

Bazı markalar toplu sipariş talep ettikleri için minimum yatırım tutarlarında değişiklik olabilmektedir. Bu nedenle su bayiliği açmak isteyen girişimcilerin direkt olarak franchising veren firmalarla iletişime geçerek franchise ücretleri hakkında net bilgi almaları gerekmektedir. Aynı şekilde franchise sözleşmesinin detaylı bir şekilde incelenmesi daha sonra doğabilecek ihtilafların önüne geçilmesi açısından önemlidir.

Elmacık Su Bayileri 

 • Ada Mah. zeytinlik mahallesi kıvrık sokak 9 Sinop Merkez, Sinop

Telefon Numarası: 03682602363

 • Hunat Mah. Orhan Gazi Cad. 7/A Melikgazi 38030, Kayseri

Telefon Numarası: 05432727374

 • Osmangazi Mah. Bilali Habeşi Cad. 21 Sancaktepe, İstanbul

Telefon Numarası: 02163113824

 • Hamidiye Mah. Kervansaray Sok. 46/A Çekmeköy, İstanbul

Telefon Numarası: 021664159

 • Ergenekon Mah. Suadiye Cad. 22/A Yenimahalle, Ankara

Telefon Numarası: 03123159323

 • Hamidiye Mah. Sevgi Sok. 24/B Kağıthane, İstanbul

Telefon Numarası: 02122953033

 • Kırkkonaklar Mah. 450 Cad. Çankaya, Ankara

Telefon Numarası: 03122197173

 • Mehmet Akif Ersoy Mah. Hazar Sok. 14 Üsküdar, İstanbul

Telefon Numarası: 02164223775

 • Kirazlı Mah. 1235 Sok. 14/A Bağcılar, İstanbul

Telefon Numarası: 02125505385

 • Çamlıca Mah. İstiklal Cad. 207 Hendek, Sakarya

Telefon Numarası: 02648883500

 • Ataşehir Atatürk Mah. Ataşehir, İstanbul

Telefon Numarası: 02165481689

 • İncirköy Mah. Tuna Sok. 19/A Beykoz, İstanbul

Telefon Numarası: 05348817776

 • Hamidiye Mah. Kervansaray Sok. 46/A Çekmeköy, İstanbul

Telefon Numarası: 05319170479

 • Mutlu Mah. 715. Sok. 3/A Mamak, Ankara

Telefon Numarası: 0531666803580

Yorum yapın