Florist Su Bayiliği

1990’lı yıllarda yerel halkın su ihtiyacını karşılamak için yola çıktığını söyleyen Florist Su şifalı olmasıyla da bilinir. Geride kalan 30 yılı aşkın süredir, hem su sektöründe uzmanlık kazanmış deneyimli profesyoneller hem de gelişiminde sürdürülebilirliği sağlarken …

1990’lı yıllarda yerel halkın su ihtiyacını karşılamak için yola çıktığını söyleyen Florist Su şifalı olmasıyla da bilinir. Geride kalan 30 yılı aşkın süredir, hem su sektöründe uzmanlık kazanmış deneyimli profesyoneller hem de gelişiminde sürdürülebilirliği sağlarken çağa ayak uydurabilen yetenekli genç bireylerle çalışma fırsatı bulduğundan da bahseder. Zamanla daha çok insana ulaşmayı hedefleyerek İstanbul genelinde Florist Su bayiliği vermeye başlamıştır.

Florist suyun tarihçesinden biraz bahsederek şifasının hikmetini anlamak mümkün olacaktır. Sultan III. Ahmet’in Veziri Nevşehirli İbrahim Paşa, Kadıköy, Üsküdar, Kavak-Bağdat ve Şerefbad’daki padişah saraylarını beslemek için etkileyici bir su sistemi tasarladı. Hatta bu su o kadar ünlüdür ki Türk ve İslam Eserleri Müzesi’nde bulunur ve 3366 numara ile kayıtlıdır. İbrahim Paşa bu su sayesinde Üsküdar’ı ‘SU ŞEHRİ’ haline getirmiştir. Padişahın yaptırdığı kırka yakın çeşme, padişah kadınları, şehzadeler, sultanlar, vezirler, zenginler ve cami yaptıranlar bu sudan faydalanmışlardır.

Evliya Çelebi, Üsküdar’ın parklarından bahsederken, Kayış Pınarı’nı, ağaçların arasında tatlı, hayat veren suyu olan sevimli bir yer olarak tanımlar ve “Mesire-i Kayış Pınarı: Dıraht-sitan içre bir ab-ı hayat-ı zulaldir” der. Modern dünyanın yan etkilerinden arınmış, florist suyu, kansızlık, böbrek ve şeker hastalığına mucizevi bir çare olmasıyla insanın içini ferahlatan birsudur.

Florist  Su Bayilik Şartları ? 

Bazı diğer su bayilikleri gibi Florist Su da bayilik şartlarını açıkça belirtmemektedir. Ancak bu demek değildir ki şartsız koşulsuz bayilik vermektedir. Her firmanın olduğu gibi belli ana şartlar elbette ki bayilik almak isteyen her girişimci için aynıdır. Her firmada olduğu gibi Florist Su bayilik şartları aşağıdaki genel çerçevelerde şekillenir.

 • Franchise sahibi olmak için ilk adım istenilen firma ile iletişime geçilerek gerekli formların doldurulmasıdır. 
 • Bir franchise için onaylandıktan sonra, girişimciler en az 30 m2 veya 40 m2’lik bir dükkan kiralamalıdır. Bazı şirketler franchise için gerekli büyüklüğü belirtebilir. 
 • Şahıs şirketi açmak için bir muhasebeci ile görüşme gereklidir. 
 • Bir girişimcinin ayrıca nakliye için bir araca ve dağıtım için bir motora ihtiyacı vardır. Florist Su firması , bayilikleri için bir araca mı yoksa motora mı ihtiyaç duyduklarını belirtebilirler. 
 • Suyu dağıtabilmenin ve dükkanı yönetebilmenin yanı sıra, siparişleri yönetmek için arkadaş canlısı ve verimli bir çalışan gerekir. 
 • Açılacak bayiliğin lokasyonuna dikkat etmek önemlidir.

Florist  Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Florist Su, İstanbul içindeki 100’den fazla bayisi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir su firmasıdır. Yalnızca 1 saat içinde İstanbul’da bulunan herhangi bir eve su teslimatı yapacağı garantisiyle müşterilerine güven sağlamaktadır. Florist Su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusunun ise yeni girişimcilerin sıklıkla sorduğu sorulardan biridir. Şehir içinde bayilik almak isteyenlerin yapabileceği tek şey Florist Su firmasının kendi web sitesinden bayilik kayıt formunu doldurmaktır. Ancak şuan bayilik kayıt formu aktif olarak çalışmadığında vereceğimiz iletişim bilgilerinden firmaya ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Florist  Su Bayilik Fiyatları

Marka kullanımı bedeli olan su bayiliği fiyatları, firmaların popülaritesine ve franchiser bedeline göre değişmektedir. Bilinen en iyi fiyat aralığı 40.000-100.000 TL arasındadır. Bazı su firmaları, kendi reklamlarını yapmak için belli kurumsal gereklilikleri yerine getirerek, bayilikleri ücretsiz olarak sunabilmektedir. Florist Su bayilik fiyatları, girişimcilerin elindeki sermayeye veya bayilik alacakları firmanın şartlarına bağlı olarak değişebilir. Verilen fiyatlar geçici bir fiyatlandırmadır ve zamanla fiyatların artabileceği, örneğin 2021 yılında 40.000-100.000 TL arası bayilik fiyatlarının 60.000 TL alt taban olarak da başlayabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Florist  Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Son zamanlarda birçok girişimci, damacana su bayiliklerine yönelmektedir. Bu sayede, kendi bayiliklerini ve markalarını oluşturma imkanı sağlayarak girişimcilik yolculuklarına başlarlar. Ancak bu yolda başarılı olmak, çoğu kez yüksek sermaye gerektirir. Fakat dünya üzerinde tanınmış birçok su firması, girişimcilere bayilik fırsatı sunarak onlara destek olur. Su bayilikleri, açıldığı bölgeye ve şehre göre değişiklik gösterse de, ortalama olarak aylık 15-20 bin TL kazanç sağlayabilir. Küçük semtlerde Florist  su bayiliği ne kadar kazandırır sorusunun cevabı biraz daha düşük olabilir. Büyük şehirlerde ise örneğin Kızılay’da kazançlar iki katına kadar çıkabilir ve ortalama aylık 30-40 bin TL’ye ulaşabilir. Bu bayilikler, ortalama kazançlarının yarısı kadar kar elde edebilirler. Ancak, kazanılan paradan bayiliğin masrafları, giderleri düşüldüğünde elde edilen kar tam olarak kazanılan kazançtır.

Florist Su İletişim 

Yetkili : Can Rafet Koçyigit

Cep Telefon Numarası : 0533 264 68 18

Telefon Numarası : 0850 660 00 80

E- mail : [email protected]

Florist  Su Bayileri

 • Uğur Mumcu Mah. Akşemsettin Cad. Bahçeler Sitesi 7. Blok D 22 / Uğur Mumcu / Kartal / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 476 25 55

 • İcadiye Mah. Setli Sok. No: 14 / A / Kuzguncuk / Üsküdar / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 391 38 11

 • Zuhurat Baba Mah. Hüdaverdi Sok. No: 45 / A / İncirli / Bakırköy / İstanbul (Avrupa Yakası) 

Telefon Numarası:   (0212) 542 40 00

 • Cevizli Mah. Edirne Sok. No: 21 D 1 / Orhan Tepe / Kartal / İstanbul

Telefon Numarası:   (0216) 305 62 63

 • Ataköy 3. 4. 11. Kısım Mah. 4. Kısım Çarşısı Bakırköy, İstanbul

Telefon Numarası:   0212 661 66 34

 • Büyükbakkalköy Mah. Çiftlik Yolu Alim Sok. 5 Maltepe, İstanbul

Telefon Numarası:   0850 660 00 80

 • 19 Mayıs Mah. Sümer Sok. L1 Blok Kadıköy, İstanbul

Telefon Numarası:   0216 362 29 30

 • Cevizli Mah. Cengiz Sok. 17/C Maltepe, İstanbul

Telefon Numarası:   0216 371 84 60

 • Kirazlı Mah. Karani Sok. 108 Bağcılar, İstanbul

Telefon Numarası:   0212 657 03 53

 • Hamidiye, Serdar Sk. No 25, 34408 Kâğıthane / İstanbul

Telefon Numarası : 0554 164 58 57

Yorum yapın

takipçi satın al