Hamidiye Su Bayiliği

Su markalarının tarihinin en eski markalarından biri olan Hamidiye Su, son yıllarda sularından yararlanmak isteyenlerin yanı sıra yatırımcıları da kendine çekiyor. Kendi işini kurmak isteyenler, oldukça karlı bir iş fikri olan Hamidiye su bayiliği olmanın …

Su markalarının tarihinin en eski markalarından biri olan Hamidiye Su, son yıllarda sularından yararlanmak isteyenlerin yanı sıra yatırımcıları da kendine çekiyor. Kendi işini kurmak isteyenler, oldukça karlı bir iş fikri olan Hamidiye su bayiliği olmanın detaylarını sıklıkla araştırırlar. Doğal kaynak suyu olarak da bilinen Hamidiye doğal kaynak suyu, 1898 yılında II. Abdülhamit tarafından kurulmuştur. Bu marka sadece Türkiye’de birçok ilki gerçekleştirmesiyle değil, aynı zamanda köklü kökleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Hamidiye Su Bayilik Şartları ?

 • Gerekli özeni göstererek depo, eleman ve kılık kıyafetlerde uygunluğu sağlamak
 • Yeterli dağıtım araçları ve hizmeti sunmak
 • Müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunacak seviyede olmak
 • İşletme ve Hamidiye su markasına değer katacak seviyede olmak
 • Belirli bir müşteri sayısına ve belirlenmiş alanlarda hizmet sunabilecek kapasitede bir pazarlama işletmesi haline gelme potansiyeline sahip olmak.

Hamidiye Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Hamidiye su bayiliği için başvurusunda bulmak için farklı birkaç yol vardır. Hamidiye su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusuna ayrıntılı yanıt vermek gerekirse üç farklı yoldan bahsedilebilir. Hamidiye su markasının kendi sitesinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmak bu yollardan biridir. Başvuru için doldurulan form eksiksiz olmalıdır. Hamidiye su bayiliği almak istene kişi tarafından eksiksiz bir şekilde doldurulan bu form yetkili kişiye ulaşarak değerlendirilmeye alınır. Eğer değerlendirme olumlu ise yetkili kişiler bayilik başvurusunda bulunan kişiye ulaşarak görüşme talep edebilir. Gerekirse kişi yetkili kişilerce ofise davet edilebilir. Bu davet neticesinde bayilik şartları karşılanmışsa işlemler tamamlanır.

Bu köklü firmadan bayilik almak için doldurulan formda, bayilik almak isteyen kişinin adı soyadı, e-posta, firma varsa firmanın bilgileri, bayilik açılacak bölge, telefon gibi temel sorulular sorulur. Ayrıca bayilik bu telefon numaralarını kullanarak bayilik başvurusu yapmak içi izlenmesi gereken yol hakkında bilgi edinebilirsiniz: 0212 360 17 45- 0212 360 13 33. Ayrıntılı bilgi için ise [email protected] mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

Tam bir başvuru için, başvuru formunda tüm gerekli bilgiler bulunmalıdır. Su bayiliği gerçek kişi ya da tüzel kişi olarak alınabilir ve özellikle büyük şehirlerde bayilik alma daha kolaydır. Hamidiye Su, kuruluşundan bu yana İstanbul halkına temiz su satış hizmeti sunmaktadır ve bu sayede her geçen gün daha çok tanınmaktadır. Şu ana kadar, sadece İstanbul’da 100’den fazla bayilikleri bulunmaktadır. Hamidiye Su, hızlı ve güvenli teslimat konusunda yüksek standartlar sunmaktadır.

Hamidiye Su Bayilik Fiyatları

Hamidiye Su franchise bedelinin miktarı, işletmenin bulunduğu konumun ve büyüklüğünün yanı sıra markadan sipariş edilen damacana su miktarına da bağlıdır. Bayiliğin kurulduğu lokasyonun popülerliği ve sipariş yoğunluğu karı etkileyen unsurlardır.

Bir Hamidiye su bayiliği açmanın maliyeti genellikle 150.000 TL civarındadır. Ancak bu miktar, mağazanın bulunduğu yere ve kurulum için yapılan masraflara göre değişebilir. Hamidiye su bayilik fiyatları mağaza kira bedeli, su taşıma araçları, personel giderleri ve su temini dahildir.

Hamidiye Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Su satışından oldukça yüksek kar marjı elde etmeniz mümkün olacak ve bu size düşük bir maliyetle oldukça yüksek kazanç sağlayacak. Su, temel bir ihtiyaçtır ve bu nedenle hiç bitmeyecek olan su satışından önemli gelirler elde edebilirsiniz. Hamidiye su bayiliği ne kadar kazandırır diye sorulursa buna ancak ortalama bir fiyat verilebilir. Hamidiye su bayiliği ayda ortalama 30 bin TL kazanç sağlar ve güncel zamlarla birlikte bir damacana 32 TL’den satışa sunulmaktadır. Bu da sizin maliyetinizi birkaç ay içinde tekrar kazanmanıza olanak tanır. Ancak, işletmenizin konumuna ve müşterilerinizin yoğunluğuna bağlı olarak, karınız değişebilir. Ayrıca, işletmenize yönelik yapacağınız harcamalar da aylık kazancınızı etkileyebilir.

Hamidiye Su Bayileri

Kuruluşu Osmanlı tarihine uzana bu su firması 1992 yılından günümüze kadar İstanbul’da hizmet vermiştir. Kurulma amacı İstanbul halkına temiz ve içilebilir su dağıtımı yapmak olan Hamidiye Su günümüzde İstanbul’un damacana su hizmetinin güvenilir ve kaliteli bir şekilde ihtiyacını karşılamaktadır. Sadece şehir içinde bile 100’den fazla bayilik bulunduran Hamidiye Su, geniş bayilik kapsama alanıyla İstanbul şehrinin en çok tercih edilen hızlı ve güvenilir su teslimat ağına sahiptir.

İstanbul’un her köşesinde bayiliği bulunan bu firma kapsama alanı avantajı ile çalışma saatlerinin esnekliği bakımından müşteri kitlesini kendisine bağlamış durumdadır. Hamidiye su bayileri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere sabah 08.00 akşam 20.00 saatleri aralığında hizmet vermektedir. Bu saatler ve çalışma günleri bayiliğin bulunduğu konuma göre değişkenlik gösterse de çoğu bayiliği bu şekilde çalışmaktadır. Bazı Hamidiye Su bayileri:

 • Kentkoop Mah. 1859 Sok. 33b / Batıkent / Yenimahalle / Ankara
  Telefon Numarası:   (0312) 353 81 61
 • Mithatpaşa Mah. Selanik Bulvarı No: 1 Kemerburgaz – Eyüpsultan / Eyüp / İstanbul
  Telefon Numarası:   (0212) 360 13 33
 • Tekbir Ticaret İhsaniye-Selimiye-Ahçıbaşı-Tavası Hasanağa -Kafçedede- Salacak
  Telefon Numarası:  310 98 64-341 83 57-532 06 01
 • Öztürk Gıda Murat Reis-Barboros-Arabiyeci-H.Mehmet- Pazarbaşı- Tabaklar- Valide Atik
 • Ay & Em Su Merkez- A.Ağa -İcadiye-Selamiali Kuzguncuk-S. Sinan- H. Hes. Hatun-Tem.H. Mehmet-Selmanağža-Gül. Hatun-A. Çelebi-Ayazma-
  Telefon Numaraları: 553 60 25-495 06 67-3414849
 • Emin Su Aşağı Dudullu-Ihlamur Kuyu-Cemil Meriç-Adem Yavuz
  Telefon Numarası: 611 40 44
 • Ahmetoğlu Su Çakmak-Çamlık-Tepe Üstü-Armağanevler-Atakent-İstiklal-Esen Evler-N.Kemal-M.Kemal-Atatürk
  Telefon Numarası: 420 38 88-499 42 07
 • Burak Su İçmeler-Aydın Tepe-Evliya Çelebi-Yayla-İstasyon-Cami-Postane 493 81 52-92 446 40 50
 • Kardelen Gıda Velibaba-Güllübağlar-Yayalar Dumlupınar-Çınardere
  Telefon Numarası: 307 61 87
 • Bahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Cad. No: 38 D 5 / Camicedit / Merkez / Nevşehir
  Telefon Numarası:   (0384) 214 07 57
 • Kükürtçü Mah. Belde Cad. Çiftlik Sok. No: 1 / A / Osmangazi / Bursa
  Telefon Numarası:   (0224) 234 12 33
 • 400. Sok. No: 1 / A / Çankaya / Ankara 
  Telefon Numarası:   (0312) 495 29 09
 • Nihat Danışman Mah. Nazım Mutluoğlu Cad. No: 18 / D / Soma / Manisa
  Telefon Numarası:   (0236) 614 08 08
 • Sağlık Mah. E – 5 Karayolu No: 47 / Sanayi / Çorlu / Tekirdağ
  Telefon Numarası:   (0282) 650 04 04
 • Atatürk Cad. Saatçi Sok. No: 199 (Trak Otel Karşısında) / Vize / Kırklareli 
  Telefon Numarası:   (0288) 318 33 84
 • Sırasöğütler Mah. Çelikoğlu Cad. No: 151 / Darıca / Kocaeli
  Telefon Numarası:   (0262) 646 93 73
 • Mithatpaşa Mah. Balıkpazarı Cad. No: 32 (Atlığ İş Hanı Merkezi Yanında) / Merkez / Edirne
  Telefon Numarası:   444 19 02

Hamidiye Su Bayiliği Avantajları

 • Girişimciler, bilinen bir markanın bayiliğini alarak işlerine başladıklarında önemli bir adım atmış oluyorlar.
 • Hamidiye su markası sayesinde bayilik koruması alabilirsiniz ve firmanın genel merkezi tarafından yapılan reklam çalışmalarından yararlanabilirsiniz.
 • Hamidiye gibi saygın bir markayla çalışmanız, müşterilerinizin size güven duymasını sağlayacaktır.
 • Firma, bayilik açma sürecinde size eğitim ve oryantasyon hizmeti sunarken, web sitesindeki bayi girişi panelinden su satışında kullanabileceğiniz birçok desteğe de ulaşmanız mümkün olacaktır.
 • Ayrıca dükkan açılış sonrası malzeme temini konusunda da Hamidiye su firması size kolaylık sağlayacaktır.

Hamidiye Su Bayileri İletişim

Hamidiye su firması müşterilerinin istek, şikayet ve tavsiyeleri için iletişim olanağı da sağlamaktadır. Bu hizmetlere 0212 360 17 45-0212 360 13 33- 0212 360 17 41 numaralarından ulaşabilirsiniz. Bu numaralardan ayrıca su siparişi vermek de mümkün. İletişim numaraları haricinde dilek veya şikayetleriniz dışında sorularınız için de [email protected] mail adresinden ya da [email protected] mail adresinden iletişim sağlayabilirsiniz. Bu iletişim kanalları dışında Hamidiye su web sitesinden de iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Su bayilikleri hakkında daha fazla bilgi için https://subayiligi.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Erikli Su bayiliği hakkında bilgi almak için https://subayiligi.com/erikli-su-bayiligi yazımızı da incelemeyi unutmayın.

Yorum yapın