Javsu Su Bayiliği

Javsu, bir Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme A.Ş. işletmesi olarak, gelirlerinin tamamını vakıf için kullanmaktadır. Marka sorumluluklarının farkında olarak, güven ve müşteri memnuniyetini temel ilkeler benimseyen Javsu, doğal mineralli su hizmetlerini en yüksek kalite standartlarında sunarak …

Javsu, bir Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme A.Ş. işletmesi olarak, gelirlerinin tamamını vakıf için kullanmaktadır. Marka sorumluluklarının farkında olarak, güven ve müşteri memnuniyetini temel ilkeler benimseyen Javsu, doğal mineralli su hizmetlerini en yüksek kalite standartlarında sunarak bölgesinde lider konuma gelmektedir. Javsu Su bayiliği, kısa sürede yatırım sonuçlarını görmek ve düzenli gelir elde etmek isteyen girişimcilerin ilgisini çeken bir alan haline gelmiştir.

Ankara ve çevre bölgelerde kaliteli içme suyu ile damacana su sektöründe öne çıkan JAVSU, 2003 yılında Jandarma Asayiş Vakfı ile bağlantılı olarak kuruldu. Firmanın amacı, lezzetli ve sağlıklı içme suyunu kaynağında elde ederek şişelemeye ve uygun fiyatlarla vatandaşa sunmaktır. 2018 yılında Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi tarafından yayınlanan ambalajlı su raporunda 3. sırada bulunan JAVSU, bu başarı sıralamasıyla ne kadar güvenilir ve kaliteli bir şirket olduğunu göstermiştir.

Javsu Su Bayilik Şartları ? 

Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, İstanbul Anadolu yakası bölgesi, Kocaeli, Bolu, Gebze için Javsu bayilik verilir. Bayilik başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle bu bölgelerde şirket açma niyeti olmalıdır. Bunun dışında Javsu su bayilik şartları tam olarak bilinmemektedir. Bu konu hakkında en net bilgiye Javsu iletişim başlığı altında bildirdiğimiz iletişim bilgilerinden firmaya ulaşarak elde edebilirsiniz. Ancak her su bayiliği için genel bazı şartlar bulunmaktadır. Bunlar şartlar aşağıdaki gibidir: 

 • Franchise sahibi olma sürecinin ilk adımı, ilgilendiğiniz firmayla temasa geçip gerekli formları doldurmaktır. 
 • Franchise onayı alındığında, girişimcilerin en az 30 m2 veya 40 m2 büyüklüğünde bir dükkan kiralaması gerekmektedir. Bazı şirketler, franchise için istenen boyutları belirtir. 
 • Bireysel bir şirket kurarken muhasebeci ile görüşülmesi önemlidir. 
 • Ayrıca, girişimcilerin dağıtım için bir araca ve nakliye için bir motora ihtiyacı bulunmaktadır.
 • Suyun dağıtımını yapabilmek ve dükkânı yönetebilmekle birlikte, siparişlerin yönetimi için de samimi ve verimli bir çalışana ihtiyaç duyulur. 
 • Açılacak olan bayiliğin bulunduğu konumun seçimi de büyük önem taşır.

Javsu Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

JAVSU bayilik başvurusu yapmak amacıyla, JAVSU Ankara Genel Müdürlüğü birimine telefonla ulaşılır. İlgili birim olan, “0312 230 66 60” numarayı arayarak, telefondaki yetkiliye ad, soyad ve bayilik talebi bildirilir. Yetkili personel, bayilik süreci için gereken koşulları, araç temini, mağaza seçimini, bayilik ücreti ödemesinin nasıl yapılacağı hakkında bilgi verir. Bu aşama ön başvuru olarak kabul edilir. Eğer kişi sunulan şartları yerine getirebileceğine karar verirse, JAVSU tarafından resmi bayilik görüşmesine davet edilir. 

Telefon görüşmesinden sonra kişi, JAVSU Genel Müdürlüğü’nün bulunduğu Ankara, Çankaya, Yeşilırmak Caddesi, no:3 adresine yönlendirilir. Burada gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde bayilik için uygun görülen adaylarla ‘bayilik başvuru sözleşmesi’ imzalanır. Javsu su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusuna böylelikle yanıt vermiş oluruz. Bu işlemler sonucunda JAVSU bayilik alım şartlarını yerine getiren kişilerin başvurusu kabul edilir ve süreç başlar.

Javsu Su Bayilik Fiyatları

Su bayiliği açma ücretleri ise bayilik veren şirketler tarafından belirlenmektedir. Marka tanınırlığı, bayilik iş yapısıyla belirlenen büyüme hedefleri, hedeflenen müşteri kitlesi için sunulan hizmetler ve satışa sunulan suyun talebi gibi faktörler, su bayiliği açma fiyatlarında değişikliklere yol açar. Su bayiliği kurma maliyeti, yaklaşık olarak 15 bin ila 50 bin TL arasında değişir ve bu durum alınacak firmanın bayilik ücreti politikasına bağlıdır.

JAVSU su bayilik fiyatları, JAVSU kuruluşu tarafından belirlenmektedir. Su bayiliği açarken, dikkate alınması gereken faktörler arasında kullanılacak mekanın kira maliyeti ve araç temini bulunmaktadır. Bu hususlardan dolayı, açılacak bayilik için kira bedeli, damacana su satın alımı ve taşıma aracı giderleri göz önünde bulundurularak, 15.000 ile 20.000 TL arasında bir bayilik ücreti tespit edilmektedir. Açılmak istenen Javsu su bayiliğin niteliklerine ve büyüklüğüne göre, JAVSU’ya yapılan başvuru neticesinde bayilik masrafı belirlenir. JAVSU bayilik alım koşulları içinde bayilik ödemesinin gerçekleştirilmesi de bulunmaktadır.

Javsu Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Su bayilikleri, yatırımlarını kısa sürede geri kazanmak ve düzenli gelir elde etmek isteyen girişimcilerin büyük ilgisini toplamaktadır. Bayilik veren şirketler arasından seçim yaparak depo ve dükkan araştırmasını tamamlayan girişimciler, doğru lokasyon analiziyle su bayiliğindeki avantajlardan faydalanabilirler. Javsu su bayiliği ne kadar kazandırır diye sorulursa da bunun net ve tek bir cevabı olamaz. Büyük mahallelerde, cadde üzerinde ve sipariş yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde açılan su bayilikleri sayesinde hem bayilik veren şirketler hem de bayilik alacak girişimciler kazançlı iş ortaklıklarına adım atabilirler. İhtiyaçların değerlendirildiği ve bu doğrultuda atılan adımlarla su bayilikleri de yatırımcılarına büyük başarı sağlamaktadır. 

Javsu Su Bayileri

Javsu Ankara Bayileri

Diğer Javsu Su Bayileri

 • Necip Fazıl Mah. Yiğitler Sok. No:11/B, Ümraniye / İstanbul
  Telefon Numarası: 0216 599 06 66
 • Gazi Paşa Caddesi Çelikler İş Hanı Zemin Kat 38/A, Zonguldak 
  Telefon Numarası: 0533 711 34 33
 • Selçuk Mah. Ş.Şaban Karadoğan Cad.Hastane Kavşağı No:102, Yerköy/Yozgat
  Telefon Numarası: 0354 516 53 88
 • Işıklar Mah. Sille Caddesi No: 22 / A Selçuklu / Konya
  Telefon Numarası: 0332 247 04 00
 • Yaylacık Mah. 337 Sokak No :10/D Yaylacık Merkez Cami Altı, Kırıkkale
  Telefon Numarası: 0318 260 14 44 – 0507 881 29 21 – 0543 471 65 10
 • Altınoluk Mahallesi, Veysel Caddesi No:18/B  Melikgazi – Kayseri

Telefon Numarası: 0530 354 38 08 – 0553 493 26 96 – 0352 235 51 71

Yorum yapın

takipçi satın al