Seğmenler Su Bayiliği

Seğmenler Su, Ankara ilinin Haymana ilçesi sınırları içindeki Aladağ Dağları’ndan temin edilen, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği bir marka sudur. 760 metre yükseklikte bulunan bir kaynaktan çekildiği için doğal olarak sağlıklı ve saf olan su, pozitif …

Seğmenler Su, Ankara ilinin Haymana ilçesi sınırları içindeki Aladağ Dağları’ndan temin edilen, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği bir marka sudur. 760 metre yükseklikte bulunan bir kaynaktan çekildiği için doğal olarak sağlıklı ve saf olan su, pozitif basınçlı steril hava ile dış kaynaklardan bulaşmayı önlüyor. Dolum işlemi tamamen hijyenik bir ortamda, el değmeden yapılmakta ve su, izole edilmiş toplama alanlarımızı birbirine bağlayan polietilen borularla dolum tesislerimize taşınmaktadır. 

Klor gibi zararlı kimyasalların kullanıldığı bazı arıtma yöntemlerinin aksine, Seğmenler Su’nun filtreleme işlemi tamamen güvenlidir ve bu tür bileşikler içermez. Su, tümü insanların sağlığı ve beslenme gelişimi üzerinde yararlı etkiler sunan kalsiyum, sodyum, nitrat, florür ve magnezyum gibi çeşitli mineraller açısından zengindir.

Seğmenler Su Bayilik Şartları ? 

Firma, bayilik başvurusu yapmak isteyenlere çeşitli şartlar sunmaktadır. Başvuru yapacak kişilerin belirlenen kriterleri karşılamaları durumunda firmaya bağlı bayi olabilme fırsatını yakalayabilirler. Bu şartlar arasında en önemlisi maliyet olup, başvuru yapacak kişilerin bu yüke karşı gelebilecek bütçeleri olması gerekmektedir. Nitelikli faaliyette bulunmak adına nüfus yoğunluğunun yeterli düzeyde olduğu yerlerde bayilik verilmektedir. Bunun yanı sıra, firmanın bayilik başvurusu şartları zaman içinde değişebilir. Daha fazla bilgi almak için firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Her firmanın istediği büyük oranda benzer olan Seğmenler su bayilik şartları:

 • 18 yaşını doldurmuş bir kişi olma
 • İşletme yeteneklerine sahip olma
 • Yeterli miktarda sermaye bulundurma
 • Bayi yerinin uygun bir lokasyonda olması
 • Bölgelerin altyapılarının yeterli düzeyde bulunması

Seğmenler Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Seğmenler su bayiliği elde etmek istiyorsanız, ilk olarak hangi marka ile çalışmak istediğinizi belirlemeniz önemlidir. Bayilik başvurusu yapmak adına, ilgili markanın web sitesini ziyaret edebilir veya bir bayilik uzmanından başvuru formunu temin edebilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten sonra, marka ile bir görüşme gerçekleştirilmesi gerekebilir. Bu toplantıda, bayilik faaliyetleri hakkında detaylar, bayinin ödeyeceği ücretler ve firmanın beklentileri gibi konular ele alınır. Eğer Seğmenler Su bayiliği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, sadece online başvuru yöntemi kullanılabilir. 

Başvurunuz incelenerek müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından size dönüş sağlanacaktır. Başvuru aşamasında belirli prosedürlere göre bilgi sunmanız talep edilebilir; fakat uygun bir aday olarak kabul görmeniz durumunda Seğmenler Su bayiliğiniz olumlu sonuçlanacak ve gereken evraklar hakkında bilgilendirileceksiniz. Seğmenler Su bayilik başvurusu yalnızca online olarak yapılabilmekte olup, müşteri hizmetleri tarafından dikkatli bir şekilde değerlendirme işlemine tabii tutulacaktır.

Seğmenler Su Bayilik Fiyatları

Seğmenler Su bayilik başvurunun nasıl yapılacağı yanı sıra, bayilik giderini de öğrenmek önemlidir ancak net bir rakam söylemek yanlış olacaktır. Çünkü bayilik bedeli, bölgenin durumuna göre farklılık gösterebilir. 2023 yılı itibarıyla bayilik maliyetinin yaklaşık olarak 250.000 TL olduğunu belirtelim.

Seğmenler Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Su bayiliği işletmesinin karlılığı birçok faktöre bağlıdır. Bunlar arasında işletmenin bulunduğu konum, bayi olduğunuz marka, müşteri tasarrufları, kullanılan reklam ve pazarlama stratejileri ve gider yönetimi yer alır. Doğru yönetilen bir su bayiliği işletmesi yatırımını geri kazanabilir ve kar elde edebilir. 

Bir su bayiliği satın almak için, yapmanız gereken ilk şey hangi markayı tercih edeceğinize karar vermektir. Daha sonra marka sahibinin web sitesinden veya yetkili bir bayilik danışmanından bayilik başvuru formunu almalısınız. Başvuru formunu tamamladıktan sonra, marka sahibi ile bir görüşme yapılabilir. Bu görüşmede bayinin ödemesi gereken ücretler de dahil olmak üzere bayi olarak iş yapma detayları ve markanın bayi adayından beklediği şartlar hakkında konuşulur.

Seğmenler Su Bayileri 

 • Ulukavak Mah. Köprübaşı 47. Sok. Çorum Merkez, Çorum

03647001183

 • Sancak Mah. 524 Sok. 12 Çankaya, Ankara

03124909161

 • Zübeyde Hanım Mah. Sayman Sok. 21 İskitler, Altındağ, Ankara

03125170330

 • Feritpaşa Mah. Gökçebey Sok. 28-30 Selçuklu, Konya

03322389494

 • Macun Mah. 208 Cad. 32-34 Çamlıca, Yenimahalle, Ankara

03123970071

 • Kutlu Mah. Dereboyu Cad. 84/E Mamak, Ankara

03123900040

 • Karapürçek Mah. 309 Cad. 49/D Altındağ, Ankara

03122552222

 • Balgat Mah. Gökkuşağı Cad. 61/B Çankaya, Ankara

03124734636

 • Bahçelievler Mah. 281 Cad. 54/A Gölbaşı, Ankara

03124840085

 • Yeni Mah. Eti Cad. 99/C Polatlı, Ankara

03126232623

 • Aşağıyurtçu Mah. Etimesgut, Ankara

03122991011

 • Mutlu Mah. 722. Sok. 17/C Akdere, Mamak, Ankara

03123910012

Yorum yapın

takipçi satın al