Su Bayiliği Veren Firmalar

Su bayiliği veren şirketler, genel olarak su arıtma, şişeleme ve dağıtım hizmetleri sunmaktadır. Su bayiliği veren firmalar arasından bayilik almak, son yıllarda popüler hale gelen bir iş modelidir. Su bayiliği veren firmalar, saf ve taze …

Su bayiliği veren şirketler, genel olarak su arıtma, şişeleme ve dağıtım hizmetleri sunmaktadır. Su bayiliği veren firmalar arasından bayilik almak, son yıllarda popüler hale gelen bir iş modelidir. Su bayiliği veren firmalar, saf ve taze su sağlama işine yönelmiş firmalardır. Bu firmalar, bireysel veya kurumsal müşterilere doğal kaynak sudan saf suya ve mineralli su dahil olmak üzere farklı su seçenekleri sunarlar. Bu firmalar, sağlıklı yaşam için gerekli olan temiz içme suyunu müşterilerine sunarlar.

Söz konusu firmalar genellikle franchise modeliyle çalışır ve girişimcilerin kendilerine ait bir su dağıtım işletmesi kurmalarına izin verirler. Su bayiliği veren şirketler yüksek kar marjlarıyla ve düşük yatırım maliyetleriyle işletmecilere büyümelerine yardımcı olur.  Su bayiliği için gerekli olan ekipmanların sahibi olan bu firmalar, müşterilerine yenilikçi çözümler sunarlar. Su bayiliği veren firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunun nedeni, sağlıklı yaşama yönelik bilincin artması ve herkesin temiz içme suyuna erişebilmek istemesidir. Bu iş modeli, yatırımcılar için de oldukça avantajlı ve karlı bir seçenek olabilir.

su bayiliği veren firmalar

Su bayiliği veren firmalar farklı ekipman ve hizmetler sunabilmektedirler. Bazı firmalar sadece şişe su satarken, bazıları ise damacana sistemi üzerinden hizmet verirler. Bunun yanında bazı firmalar su artıma bayilik alarak, arıtma hizmeti de verebilmektedir. Ayrıca, bazı firmalar sadece evlere hizmet verirken, bazıları ise iş yerlerine ve kurumlara da hizmet sunabilmektedir. Su bayiliği veren firmaların tercih edilirliği, müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmet sunumuna bağlıdır. Bu nedenle, su bayiliği veren firmaların müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaları gerekmektedir.

Su bayiliği veren bazı firmalar:

Damla Su

Damla Su, Türkiye’nin en popüler su markaları arasında yer almaktadır ve ülke genelinde yaygın bir şekilde bayilikleri bulunmaktadır. Bununla birlikte, şirket belirli koşullara sahip bayi adaylarını da kabul etmektedir. Damla Su, su bayiliği veren firmalar arasında şartları en ağır olanlardan biridir. Depo, iş gücü ve kılık kıyafet düzeyi, dağıtım araçlarına sahip olma durumu, tüketicilere hizmet hızı ve kalitesi, kendi işletmesine ve özkaynak suya değer katma kabiliyeti ve belirli bir müşteri kitlesine sahip olduğu bir alanda yer almış olması gibi kriterler, bayilik adaylarından istenmektedir.

Saka Su

Firma, ülkeni yedi bölgesinde de aktif franchise’ları bulunan ve piyasada en çok satılan tüm su ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Firma, yerelleştirilmiş saka su bayiliği hizmetleri vermektedir. Mağaza, araç ve dağıtım ekibi ihtiyaçlarını başarıyla karşılayabilen yatırımcılar için franchise bedeli 100 bin lira civarında olduğu söylenebilir.

Ulupınar Su

Ulupınar Su, İstanbul Çatalca merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren ve su bayiliği imkanı sağlayan firmalardan biridir. Tanınmış sektör yatırımcılarına, lojistik altyapısı bulunan geniş bir servis ağıyla hizmet veren bu firma güvenirlik açısından oldukça iyi bir puandadır denilebilir.

Erikli Su

Firma, suyun kaynağından temin edilerek, şişelenmesinden başlayıp marketlere ve dağıtımlarına kadar kaliteli bir anlayış çerçevesinde hizmet vermektedir. Ayrıca, Erikli Su, sağlıklı su ürünlerini müşterilere en hızlı şekilde sunmak amacıyla bölge ve ilçe bayilikleri vermektedir. Erikli, Kalite standartları gereğince gerekli olan tüm belge ve imzaları almış bir su firmasıdır. Son 5 yılda uyguladığı reklam politikası ile sektörün en üst sıralarında yer alan Erikli Su, bölge ve ilçelerdeki bayilikler sayesinde daha çok müşteriye ulaşabilmektedir. Erikli su bayiliği nasıl alınır sorusuna yanıt olarak bir Erikli Su bayiliği açabilmek için yaklaşık 200 bin lira yatırım sermayesi gerektiği ilk etapta söylenebilir.

Su bayiliği hakkında daha fazla bilgi için: https://subayiligi.comhttps://subayiligi.com/su-bayilik-basvurusu-su-bayiligi/

Yorum yapın

takipçi satın al