Ulupınar Su Bayiliği

Ulupınar Su, Karamandere’nin doğasının eşsiz suyunu başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye taşıyor. Çatalca’nın tarihi bir yeri olan Karamandere’den çıkan suda doğanın bakirliğine tanık oluyoruz. Ulupınar Su bayiliği vererek bu el değememiş şifa kaynağı suyu …

Ulupınar Su, Karamandere’nin doğasının eşsiz suyunu başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye taşıyor. Çatalca’nın tarihi bir yeri olan Karamandere’den çıkan suda doğanın bakirliğine tanık oluyoruz. Ulupınar Su bayiliği vererek bu el değememiş şifa kaynağı suyu ulaştırabileceği kapsama alanını çoğaltmayı hedeflemektedir. Yüzyıllardır doktorlar tarafından sağlık için bir ilaç olarak kabul edilen su, aynı zamanda böbrek hastalığı olan kişiler için böbrek taşlarına yardımcı olan su olarak da bilinir.

Ulupınar Su Bayilik Şartları ? 

Şirket, bayilik olarak işbirliği yapmak isteyen genç, çalışkan, girişimci bireylerin başvurularını beklediğini belirtmektedir. Bayilik başvurusunda bulunan adayları yüz yüze görüşmeler yaparak tanımaktadır. Aşağıda bayilik sözleşmesindeki Ulupınar Su bayilik şartları verilmiştir. 

  • Bayi aldığı ürünleri ancak Ulupınar Su’yun uygun göreceği vasıfları haiz depo-depolarda muhafaza edecektir. Su satışı yaptığı yeri Sağlık Bakanlığı, Sağlık Müdürlüğünün, Belediyelerin ve Hifzısıhha kurallarının belirlediği esas ara göre tesis etmeyi ve davam ettirmeyi taahhüt eder.
  • Alıcı aynı anda başka marka suyu bulunduramaz, satamaz. Başka bayilik alamaz, kaynak işletemez. Alıcı satıcının iznini almadan bayilik hakkını üçüncü gerçek veya tüzel kaşeye devir edemez, ortaklık kuramaz, ortaklığa yeni ortak alamaz, şirketin nevi’ni değiştiremez. Bayi satıcı firmanın yazılı izni olmaksızın işletmesini başka bir resmi veya özel gerçek veya tüzel kişiliğe devir ve temlik edemez, kiraya veremez, yanına herhangi bir suret ve sıfatla ortak alamaz. Aksi durumda satıcı tazminat talep etme, talep etme, sözleşmeyi tek taraflı feshetme, cezai şart uygulama ve teminatı gelir kaydetme hakkına sahiptir.
  • Bayi satıcı firmadan aldığı suyun kabı olan damacanaların içine başka hiçbir su, katkı maddesi ve Ulupınar Su’ya ait su dışında başka hiçbir madde koyamaz, satamaz.
  • Satıcı firma sadece kendi logosunu taşıyan damacanalara dolum yapacaktır. Bunun haricinde bayinin getirdiği damacanalara dolum yapmayacaktır. Bayi deforme olmuş hasar görmüş, bozulmuş ve sağlık açısından sakınca taşıyan kaplar ile içerisinde yabancı, madde konulmuş veya kullanım ömrü dolmuş damacanalara hiçbir şekilde fabrikaya getirmeyecek ve kullanmayacaktır. Bunların kullanılmasından doğacak zararları Bayi karşılayacaktır.
  • Bayi tarafından ürünleri teslim almaya gelen kişi işbu söyleşmenin tatbiki bakımından alıcının yetkili temsilcisi sayılır. Bu sıfatla kendisine yapılan teslim ve tebliğler ile bu kişi tarafından verilecek imzalar alıcı için geçerli ve bağlayıcı sayılır.
  • Fiyat belirleme yetkisi satıcı firmaya aittir. Satıcı firmanın izni olmadan satış fiyatlarında değişiklik yapılamaz.

Ulupınar Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Tam otomatik makinelerde, elle değmeden temizlenen ve geri dönüştürülebilen polikarbon şişelere doldurulan meşhur Karamandere suyu olan Ulupınar Su artık daha güvenli bir şekilde sizlere sunuluyor. Doğal kaynak suyunun düşük PH değeri ve sertlik oranı özelliği, Ulupınar suda mevcuttur ve tüm gerekli sertifikalara sahip olduğu için sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. 

Ulupınar Su bayilik başvurusu için firmanın resmi kanallarıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Başvurunuz, müşteri temsilcilerimiz tarafından titizlikle değerlendirilip, uygun görüldüğünüz takdirde size bildirim yapılacaktır. Başvuru süreci sırasında bazı prosedürlere uygun bilgi vermeniz gerekebilir, ancak uygun aday olarak görüldüğünüzde, Ulupınar Su franchising başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Ulupınar Su bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusuna ise yalnızca internet üzerinden yapılabilmektedir, şeklinde yanıt verilir.

Ulupınar Su Bayilik Fiyatları

Ulupınar Su, su bayiliği veren şirketler arasında yer alır ve bayilik için minimum bir damacana sipariş miktarı veya özel şartlar belirlemez. Ancak, Ulupınar Su ile iletişime geçerek bir dizi kriteri karşıladıktan sonra daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu kriterler, bayilik ücreti, şirketin gereksinimleri ve piyasada dolaşan ürünler gibi değişkenlere göre değişir. Ulupınar Su bayiliği almak isteyenlerin yeterli sermayeye ve potansiyel faaliyet giderlerine göre ayrıntılı bir finansal planlama yapması önerilir. 

Bayilik fiyatları, sunduğu hizmetler ve seçilen markaya bağlı olarak farklılık gösterir ve çoğunlukla 100.000 TL ile 500.000 TL aralığında yer alır. Bazı su firmalarının koşullarına uyarak bayilikleri ücretsiz vermeleri de söz konusu olabilir. Ulupınar Su bayilik fiyatları ise girişimcinin sermayesine veya alacakları firmanın istediği kriterlere göre değişim gösterebilir. Bu fiyatlar geçerli fiyatlar olmakla birlikte, gelecekte teknolojideki gelişmeler ve artan maliyetler nedeniyle artabilir.

Ulupınar Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Ulupınar Su bayiliğine sahip olmanın potansiyel kazançları, hizmet verilen şehir ve bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak bir Ulupınar Su bayiliği ne kadar kazandırır sorusu sorulduğunda, kazanç 15.000 ile 20.000 TL arasında hesaplanıyor. Küçük şehirlerde daha düşük rakamlar için normaldir. Ancak İstanbul gibi büyük şehirlerde karlar küçük şehirlere göre iki kat daha fazla olabilmekte ve ayda ortalama 30.000 ila 40.000 TL’ye ulaşabilmektedir. Bayilik alanların elde edebileceği kar, bayilik işletme maliyetleri düşüldükten sonra genellikle ortalama kazançlarının yarısı kadardır. 

Bayilik alanların bayilik kurarak kazanabilecekleri para miktarı, çalıştıkları firmaya ve yürürlükteki çalışma sistemine göre değişebilmektedir. Ayrıca, bu işteki gelecekteki başarınızı etkileyebilecek önemli bir faktör de araştırmadır. Bayilik alanın bir şehirde başarılı olması başka bir şehirde başarılı olacağı anlamına gelmez. Bu nedenle, bayilik sağlayıcılarının şartlarını ve koşullarını ayrıntılı olarak incelemek ve piyasayı iyi anlamak, doğru kararlar vermenize ve gelecekteki kazançlarınızı etkilemenize yardımcı olacaktır.

Ulupınar Su Bayileri 

  • Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. 143/A Kağıthane, İstanbul 

Telefon Numarası: 0212 233 86 38

  • Karacaköy Merkez Mahallesi, Karacaahmet Paşa Caddesi, No: 64 –Karamandere /Çatalca / İstanbul

Telefon Numarası: 0212 766 01 01

Yorum yapın